Wisła Kraków – Sandecja typy na ten pojedynek (16.07)

Dzień 16 lipca będzie dla kibiców, utożsamiających się z drużyną Białej Gwiazdy bardzo smutny. Drużyna z Krakowa po kilkunastu latach spędzonych w najwyższej klasie rozgrywkowej ten sezon zainauguruje na zapleczu Ekstraklasy. Przygotowaliśmy na pojedynek Wisła Kraków – Sandecja typy, które pomogą w złożeniu zakładów.

Wisła Kraków – Sandecja typy przed pierwszą kolejką Fortuna 1 Ligi

Wiślacy z pewnością będą chcieli rozpocząć ten sezon z przytupem, tak by jak najszybciej wrócić do Ekstraklasy. To zadanie może okazać się jednak nie takie proste gdyż w 1 lidze od lat widzimy wiele ciekawych, dobrze grających drużyn. Bukmacherzy przygotowali wiele ofert na to wydarzenie. Sprawdźmy najciekawsze na pojedynek Wisła Kraków – Sandecja kursy.

Piłkarze Wisły mają za sobą fatalny sezon. Czy na zapleczu Ekstraklasy odbudują swoją formę?

Przez praktycznie cały poprzedni sezon byliśmy świadkami powolnego upadku tak wielkiej marki, jaką bez wątpienia jest Biała Gwiazda. Możemy tylko domyślać się, co zawiniło. Jedno jest pewne, trener Brzęczek, przy ulicy Reymonta, obdarzony jest niezwykłym kredytem zaufania. Jakie warto postawić pojedynek Wisła Kraków – Sandecja zakłady, czy będzie to pierwszy krok Wiślaków w kierunku powrotu do elity? Tego dowiemy się już w sobotę.

wisla kraków - sandecja typy

Pierwsze spotkania w sezonie nigdy nie są łatwe. Niepewna forma, brak odpowiedniego okresu przygotowawczego to tylko kilka z wielu czynników, które mogą wpłynąć na końcowe wyniki spotkań. Naszym zdaniem pierwsze 3 punkty do ligowej tabeli dopisze zespół Jerzego Brzęczka. W przedsezonowych meczach towarzyskich spisali się lepiej od drużyny z Nowego Sącza notując w 5 pojedynkach aż 4 zwycięstwa. Uważamy również, że tylko jedna z drużyn (w tym przypadku Wisła) znajdzie drogę do siatki rywali. W historii bezpośrednich spotkań aż 3 na 4 razy tylko jedna (lub żadna) drużyna zdobywała gole.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Sandecja – Wisła Kraków 1:0
  • Sandecja – Wisła Kraków 0:0
  • Wisła Kraków – Sandecja 3:0

Historia bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi zespołami nie jest długa. To tylko 4 spotkania. Tak jak wyżej wspomnieliśmy, widzimy w nich, że tylko raz obydwa zespoły zdobyły gole. Jakim wynikiem zakończy się sobotni pojedynek Wisła Kraków – Sandecja. Typy stworzone przez nas znajdziecie powyżej.

Ostatnie mecze Wisły Kraków

  • Podbeskidzie – Wisła Kraków 3:2
  • Wisła Kraków – H. Beer Sheva 1:0
  • Wisła Kraków – GKS Jastrzębie 3:0

Podopieczni Jerzego Brzęczka mają za sobą dobry okres przygotowawczy, w którym zostali pokonani tylko przez zespół Podbeskidzia.

Ostatnie mecze Sandecji

  • Termalica – Sandecja 0:0
  • Widzew – Sandecja 1:3
  • Piast Gliwice – Sandecja 1:1

Sandecja rozegrała kilka spotkań towarzyskich z mocniejszymi rywalami. Bilans tych spotkań to 2 zwycięstwa, 2 remisy i porażka.

Gdzie i kiedy rozpocznie się sobotnie spotkanie?

Mecz pomiędzy drużynami z Krakowa i Nowego Sączu rozpocznie się 16 lipca o godzinie 17.30 na Stadionie Miejskim w Krakowie.

Transmisja pojedynku Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz, gdzie znaleźć?

Spotkanie transmitowane będzie w Polsacie Sport Extra, oraz online w Polsat Box Go a także w serwisie Statscore po wykupieniu dostępu PPV.