Wisła Płock – Stal Mielec typy bukmacherskie i transmisja 21/05/2022

Mielczanie dzięki bramce w doliczonym czasie gry w meczu przeciwko Śląskowi Wrocław zapewnili sobie utrzymanie w Ekstraklasie przynajmniej na kolejny rok. Czy luz i swoisty brak ciśnienia w ich poczynaniach będą widoczne podczas zmagań na Stadionie im. Kazimierza Górskiego ? Wisła Płock – Stal Mielec typy bukmacherskie i transmisja.

Wisła Płock – Stal Mielec typy warte uwagi

Oto Wisła Płock – Stal Mielec typy, którym na pewno warto przyjrzeć się nieco bliżej:

Nuda, a co to takiego?

Tym, co zdecydowanie wyróżnia krótką historię starć Wisły ze Stalą jest spora zaciętość tych meczów. Podczas wszystkich czterech dotychczasowych pojedynków obie ekipy co najmniej raz trafiały do swoich siatek. Jak duże jest prawdopodobieństwo, że scenariusz ten znów się powtórzy? Naszym zdaniem szanse są całkiem spore. Podopiecznym Pavola Stano nie było dane cieszyć się z wygranej już od trzech ligowych kolejek. Pora zatem na pobudkę i godne pożegnanie ze swoimi kibicami, czyż nie?

wisła płock stal mielec typy

Swoistym rozwinięciem pierwszej z propozycji będzie także typ numer dwa. Mówi on bowiem o tym, iż każda z połów tej batalii będzie naznaczona co najmniej jednym trafieniem. Bez precyzowania, do kogo to trafienie będzie ostatecznie należało. Wisła Płock – Stal Mielec kursy na takie zdarzenie są bardzo zachęcające. Nie ukrywamy więc, że mocno liczymy na jego pozytywne rozstrzygnięcie.

Jak ostatnio grali?

By umiejętnie dobrać Wisła Płock – Stal Mielec zakłady, z całą pewnością należy zwrócić uwagę na historię rywalizacji Wisły Płock ze Stalą Mielec. Spieszymy więc Wam z pomocą i podrzucamy wyniki kilku ostatnich spotkań:

  • Stal Mielec – Wisła Płock 2:1
  • Stal Mielec – Wisła Płock 2:2
  • Wisła Płock – Stal Mielec 1:1

Gdzie z meczu Wisła Płock – Stal Mielec transmisja?

Wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić zmagania obu opisywanych ekip za pośrednictwem stacji Canal + Sport 3.

Pytania graczy

  • Kto jest faworytem tego meczu?

Bardzo trudno jednoznacznie wskazać zdecydowanego faworyta tego starcia. Jednak jeśli już mielibyśmy opowiedzieć się za zwycięstwem jednej ze stron, to oczywiście postawilibyśmy na triumf gospodarzy.

  • Czy Łukasz Sekulski wystąpi w tym spotkaniu?

Nic nie wskazuje na to, jakoby najlepszy strzelec płocczan miał zostać pominięty podczas ustalania wyjściowej jedenastki Wisły.

Wszystkich fanów naszej ukochanej PKO Ekstraklasy zapraszamy także do rzucenia okiem na tekst poruszający tematykę zmagań Górnika Łęczna z Jagiellonią. Mamy też typy na mecz Rakowa z Lechią oraz klasyfikację najlepszych strzelców Ekstraklasy.