Wisła Puławy – MKS Kluczbork. Znamy gospodarza pierwszego meczu

Wisła Puławy – MKS Kluczbork. Znamy gospodarza pierwszego meczu

Nie 6 czerwca, jak informuje oficjalna strona internetowa Wisły Puławy, a 5 lutego odbyło się losowanie gospodarza pierwszego meczu barażowego o udział w I lidze, w którym “Duma Powiśla” zmierzy się z MKS-em Kluczbork. Rywalizacja rozpocznie się na stadionie przy ulicy Sportowej w Kluczborku.

Przypomnijmy, że puławianie udział w barażu zapewnili sobie w minioną sobotę, pokonując na wyjeździe Olimpię Zambrów 3:0. Podopieczni Bohdana Bławackiego byli blisko bezpośredniego awansu na zaplecze Ekstraklasy, ale ostatecznie GKS Tychy pokonał Stal Mielec, przez co to gracze Kamila Kieresia zakończyli zmagania na najniższym stopniu podium.

“Dumie Powiśla” o promocję na wyższy szczebel przyjdzie powalczyć w barażu. Rywalem Wisły będzie MKS Kluczbork, który uplasował się na piętnastej lokacie w I lidze.

Pierwszy mecz barażowy odbędzie się 11 czerwca o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Sportowej w Kluczborku. Do rewanżu dojdzie natomiast 19 czerwca o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Hauke-Bosaka w Puławach.