Wisła Puławy – Stal Rzeszów typy – 18 września 2021

Wisła Puławy – Stal Rzeszów typy – 18 września 2021

Wszystkich ciekawi, jaki będzie w meczu Wisła Puławy – Stal Rzeszów wynik. Na żywo ten mecz śledzić będzie wielu kibiców, a my, już mamy stosowne typy bukmacherskie.

Najlepsze na Wisła Puławy – Stal Rzeszów typy bukmacherskie

Na samym początku pozwól, że zaprezentujemy trzy, naszym zdaniem, najbardziej trafne prognozy, a później napiszemy co nieco o samym meczu.

Stal wygra na wyjeździe

Rzeszowska Stal jest niesamowicie rozpędzona. 11 kolejnych meczy bez porażki na różnych frontach, w tym 9 zwycięstw musi imponować. Wisłę czeka więc trudne zadanie. Oczywiście, puławianie wygrali ostatnio na wyjeździe 4:0 z Sokołem Ostróda. Jednak nie ma co porównywać ekipy, zamykającej tabelę (Sokół ma 0 punktów i 0 zdobytych goli po 9 kolejkach!) z liderem, jakim jest Stal Rzeszów. W tym meczu, mimo całej sympatii dla Wisły Puławy, stawiamy na wygraną gości.

Oba zespoły strzelą

Nie wydaje nam się jednak, aby Stal miała spacerek w Puławach. Owszem, rzeszowianie w 8 meczach ligowych stracili tylko 3 gole, zdobywając aż 18, ale puławianie też wiedzą, jak strzelać. Wisła zdobyła przynajmniej jednego gola w 9 z 10 ostatnich meczów. Dlatego przed własną publiką coś do sieci powinno także wpaść. I takie mamy na mecz Wisła Puławy – Stal Rzeszów typy na oba zespoły strzelą bramki.

Remis do przerwy

Intuicja podpowiada, że rzeszowianom nie uda się szybko sforsować defensywy Wisły. Warto pokusić się o zakład na remis do przerwy, gdyż kurs naszym zdaniem jest zdecydowanie za wysoki w stosunku do prawdopodobieństwa tego zdarzenia. Zwłaszcza, że Wisła u siebie nie przegrała pierwszej połowy w żadnym z czterech ostatnich meczy ligowych.

Ciężkie zadanie przed Wisłą, zatrzymać rozpędzoną Stal

Na drugoligowym froncie czeka nas hitowe starcie. Do Puław przyjeżdża bowiem niepokonany lider tabeli. Wielu wierzy, że Wisła Puławy będzie w stanie zatrzymać rozpędzoną Stal. W ostatnim meczu dla Wisły Puławy dwa gole w Ostródzie zdobył Adrian Paluchowski. I to właśnie w doświadczonym napastniku kibice pokładają nadzieje przed meczem z rzeszowianami.  Jeżeli fascynuje Cię eWinner 2 liga, to w innym sobotnim meczu dojdzie do pojedynku Motor Lublin – Garbarnia Kraków, na który też mamy typy.

Jako prognostyk zwycięstwa Wisły nad Stalą kibice miejscowych wskazują ostatni bezpośredni mecz, wygrany przez Wisłę 3:2. Było to jednak starcie towarzyskie. W lidze Wisła ostatnio dwukrotnie przegrała ze Stalą, nie zdobywając nawet gola. Ciężko będzie zatrzymać rozpędzonych rywali.

Gdzie ze spotkania Wisła Puławy – Stal Rzeszów transmisja online?

Jeżeli nie zadowala Cię wyłącznie z meczu Wisła Puławy – Stal Rzeszów wynik na żywo, to transmisję online przeprowadzi bukmacher eWinner. Wystarczy, że pobierzesz i zainstalujesz jego aplikację mobilną, a następnie założysz konto. Początek już 18 września o godzinie 16:00. Oj będzie się działo!