Włochy – Węgry typy, zakłady, transmisja (Liga Narodów, 07.06)

Madziarzy jako jedyny zespół grupy trzeciej mogli pochwalić się kompletem oczek po pierwszej serii gier niedawno rozpoczętej Ligi Narodów. Czy ich dorobek zostanie powiększony o kolejne punkty po ostatnim gwizdku starcia ze Squadra Azzurra? Włochy – Węgry typy, zakłady, transmisja.

Najciekawsze Włochy – Węgry typy bukmacherskie

Jakie Włochy – Węgry zakłady mają największe szanse powodzenia? Oto parę naszych propozycji:

W teorii wszystko jest jasne

Druga wygrana pod rząd w wykonaniu Węgrów? Czysto teoretycznie jest to praktycznie niemożliwe. Sensacje w piłce nożnej zdarzają się co prawda stosunkowo często, ale triumf nad ekipą z Półwyspu Apenińskiego byłby już chyba grubą przesadą. Jesteśmy ostatnio wyjątkowo ostrożni, dlatego też nie próbujemy ugryźć tego meczu pod kątem zwycięstwa którejś z drużyn. Uważamy, że Włochy – Węgry typy na co najmniej dwa gole i więcej niż osiem rzutów rożnych będą tym razem wyjściem najrozsądniejszym.

włochy węgry typy

To, co po raz kolejny będzie prawdopodobnie charakteryzowało poczynania Węgrów to ich wyjątkowa waleczność. W sytuacji gdy jedna ze stron rywalizacji jest zdecydowanie bardziej zaawansowana technicznie od drugiej, to jest to zwykle najskuteczniejsza, a czasem nawet jedyna dostępna broń. W statystykach podsumowujących tę batalię liczba przewinień na koncie gości powinna być zatem nieco większa od tej widniejącej po stronie miejscowych.

Jak grali ostatnio?

Obie reprezentacje grały ze sobą dotychczas zaledwie kilkukroactnie. Jak wygląda najświeższa historia tych pojedynków? Tego dowiecie się z poniższego zestawienia:

  • Węgry – Włochy 3:1
  • Włochy – Węgry 1:0
  • Węgry – Włochy 2:2

Gdzie odbędzie się mecz Włochy – Węgry?

Miejsce rozgrywania tego meczu jest dość nietypowe, gdyż będzie to raptem 23. tys. Stadio Dino Manuzzi w Cesenie.

Włochy – Węgry transmisja na żywo

Relacja live z tego meczu będzie dostępna na antenie stacji Polsat Sport Extra.

Zainteresowanych zapraszamy także do sprawdzenia naszego artykułu dotyczącego rywalizacji pomiędzy Niemcami a reprezentacją Anglii.