Włodawianka wygrała 13:0!

To był prawdziwy pogrom! Dwa dni po pierwszym treningu piłkarze Włodawianki Włodawa ograli A-klasowego Hutnika Dubeczno w stosunku 13:0! Trener Marek Drob sprawdzał siedmiu nowych zawodników. 

KOMENTARZ TRENERA

Marek Drob: – Rywal przyjechał do nas mieszanym składem. W zespole z Dubeczna częściowo zagrały i dzieci. Wygraliśmy 13:0, a można było jeszcze wyżej, bo bramkarz gości spisywał się bardzo dobrze. Gole zdobyli m.in. Michał Kuczyński, Rustam Kiszyjew, czy Mateusz Kędzierski, pozostałych strzelców nie notowaliśmy, w większości byli to zawodnicy testowani. Zagrali z nami m.in. bramkarz Kamil Struk, który wraca do naszego zespołu po kilku latach, a także Ernest Czelej. Szansę dostali też juniorzy Jakub Bylina i Mateusz Taratyka. Testowani zostają z nami. Czy wszyscy? Zobaczymy. Kadra musi zostać poszerzona. W przyszłym tygodniu załatwimy sprawy związane z ich grą w naszym zespole. Oleksandr Drahanchuk był na testach w Starcie Krasnystaw, ale jest z nami i chciałbym, żeby został. Granie na boisku z przeciwnikiem zawsze jest lepsze od treningu, dlatego mamy szacunek do rywala, że w ogóle przyjechał i zagrał bardzo ambitnie.

NASTĘPNY SPARING

Włodawianka Włodawa swój kolejny sparing rozegra 5 sierpnia. Rywalem podopiecznych Marka Droba będzie Tempo Rzeszotary. – 2 sierpnia być może uda nam się jeszcze rozegrać dwumecz lub trójmecz w Wisznicach. Naszymi przeciwnikami mogą być tamtejszy Tytan i Lutnia Piszczac – dodaje szkoleniowiec.

Włodawianka Włodawa – Hutnik Dubeczno 13:0 (8:0)

Włodawianka: Struk – zawodnik testowany I, Czelej, Drahanchuk, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III, Soroka, zawodnik testowany IV, zawodnik testowany V, Kuczyński, zawodnik testowany VI oraz Taratyka, Kędzierski, zawodnik testowany VII, Kiszyjew, Kowalewski, Bylina.