Wolves – Leicester typy, kursy, analiza 20/02/2022

Piorunująca druga połowa dała pewne zwycięstwo Lisom w niedawnym starciu Ligi Konferencji. Jak będzie wyglądała ich gra na ligowych boiskach? Czy Wolverhampton podda się równie łatwo? Wolves – Leicester typy, kursy, analiza.

Wolves – Leicester typy warte uwagi

W niniejszym akapicie znajdziesz nasze Wolves – Leicester typy na to spotkanie:

wolves leicester typy

Zachęcamy również do rzucenia okiem na nasz tekst poruszający tematykę rywalizacji pomiędzy Borussią Dortmund a Borussią Moenchengladbach.

Poniżej 2.5 bramki

Mówi się, że cel uświęca środki. Do Wolverhampton to stare powiedzenie pasuje jak ulał. Najmniej zdobytych bramek w całej ligowej stawce oraz gra, przy której można czasem się zdrzemnąć, nie przeszkadza im w zajmowaniu wysokiej siódmej lokaty w lidze (przed startem bieżącej kolejki). Myśląc zdroworozsądkowo nie nastawiamy się więc raczej na zbyt goli. Dwa to będzie raczej absolutne maksimum.

Mniej niż 10.5 rzutów rożnych

wolves leicester typy

Zakłady underowe pojawiają się w naszych propozycjach bardzo rzadko, a tak się złożyło, że w akapicie Wolves – Leicester typy warte uwagi jest to już drugi taki przypadek. Taki wybór wydaje się jednak być zupełnie uzasadniony. Zarówno gospodarze jak i goście tego pojedynku nie należą bowiem do zespołów dośrodkowujących z narożnika boiska zbyt często. Naszym skromnym zdaniem przekroczenie linii 11 rzutów rożnych będzie więc dla nich dość dużym wyzwaniem, z którym ostatecznie sobie nie poradzą.

Gospodarze otrzymają więcej żółtych kartek

Mimo upływu czasu jedna zależność nadal pozostaje niezmienna. The Foxes wciąż pozostają najrzadziej napominaną ekipą w całej Premier League. Naszym skromnym zdaniem niewiele wskazuje na to, jakoby ta tendencja miała ulec gwałtownej zmianie.

Wolves – Leicester kursy

Bukmacherzy zdecydowali, aby kursy na to spotkanie wyglądały następująco:

Bukmacher Wolves Remis Leicester
Fortuna 2.28 3.30 3.40
STS 2.24 3.25 3.20
LVBET 2.25 3.30 3.40
Betclic 2.28 3.40 3.25
forBET 2.28 3.40 3.25

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Rzut oka na aktualną dyspozycję drużyn jest bardzo istotny podczas wykonywania każdej solidnej analizy bukmacherskiej. Polecamy Wam zatem zapoznać się z informacjami, jakie zostały zawarte w poniższym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Leicester – Wolves 1:0 (14 sierpnia 2021)
Wolves – Leicester 0:0 (7 lutego 2021)
Leicester – Wolves 1:0 (8 listopada 2020)
5 ostatnich spotkań Wolves
Tottenham – Wolves 0:2
Wolves – Arsenal 0:1
Wolves – Norwich 0:1
Brentford – Wolves 1:2

Wolves – Southampton 3:1
5 ostatnich spotkań Leicester
Leicester – Randers 4:1
Leicester – West Ham 2:2
Liverpool – Leicester 2:0
Nottingham – Leicester 4:1
Leicester – Brighton 1:1

Wolves – Leicester przewidywania

Jeśli należycie do tej grupy kibiców, dla których w futbolu najważniejsze są bramki i piękna ofensywna gra, to proponujemy spędzić ten niedzielny wieczór w nieco inny sposób. Wiecie już chyba bowiem, że Wilki nie słyną raczej z gry ciekawej dla oka. Dla nich, a raczej dla ich szkoleniowca najważniejsze są punkty. Czy jako gospodarze mogą liczyć na łatwy komplet oczek podczas batalii z Leicester? Mamy pewne wątpliwości.

Wolves – Leicester pytania graczy

  • Gdzie będzie można obejrzeć mecz Wolverhampton Wanderers F.C. – Leicester City F.C. ?

Transmisja na żywo z tego spotkania będzie dostępna na antenie stacji Canal + Sport.

  • Kto będzie sędzią tego starcia?

Do prowadzenia pojedynku na Molineux Stadium wyznaczono pana Craiga Pawsona.