Wolves – Manchester City typy, kursy 11/05/2022

Do zapewnienia sobie tytułu mistrzowskiego przez popularnych Obywateli brakuje już naprawdę niewiele. Czy rezultat starcia z Wilkami przybliży ich do realizacji upragnionego celu na przysłowiowe milimetry? Wolves – Manchester City typy, kursy. Serdecznie zapraszamy.

Wolves – Manchester City typy warte uwagi

Jakie Wolves – Manchester City typy są warte największej uwagi? Oto kilka naszych propozycji:

Padnie gol w obu połowach

89 trafień w 35 meczach to wynik co najmniej poprawny, o ile nie znakomity. Do imponującej formy strzeleckiej piłkarzy Manchesteru City wszyscy są jednak dość dobrze już przyzwyczajeni. Perspektywa zbliżenia się do upragnionego tytułu mistrzowskiego powinna po raz kolejny zadziałać na nich mobilizująco. Oby na tyle, aby udało im się strzelić bramkę zarówno w pierwszych, jak i w drugich czterdziestu pięciu minutach.

Mahrez bądź Sterling zdobędą bramkę

Nie sposób nie liczyć w najważniejszym momencie sezonu na swoje najmocniejsze ogniwa. Taka myśl przeszła bez wątpienia niejednokrotnie przez głowę Pepa Guardioli. Hiszpański szkoleniowiec podobnie zresztą jak i cała masa kibiców The Citizens liczy z całą pewnością na dobrą dyspozycję najlepszych strzelców w drużynie podczas pojedynku przeciwko popularnym Wilkom. Jesteśmy bardzo ciekawi, który z wyżej wymienionych zawodników zdoła pokonać golkipera Wolverhampton. Intuicja podpowiada nam, że może być to 74-krotny reprezentant Anglii, lecz za trafienie Riyada Mahreza także się nie obrazimy.

wolves manchester city typy

Jeśli oprócz rozgrywek angielskiej Premier League interesują Was także zmagania w innych europejskich ligach, to z pewnością z nieskrywaną ciekawością poświęcicie chwilę na lekturę tekstu dotyczącego potyczki pomiędzy Nice a St. Etienne.

Wolves – Manchester City kursy

Wielką sensacją nie jest chyba fakt, iż bukmacherzy zdecydowanie bardziej wierzą w triumf podopiecznych Pepa Guardioli. Idealnie obrazują to kursy, jakie zdecydydowali się wystawić:

Bukmacher Wolves Remis Man City
Fortuna 11.50 5.80 1.28
STS 11.25 5.75 1.27
LVBET 13.00 5.60 1.28
Betclic 12.00 6.00 1.26
forBET 12.00 6.00 1.26

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jesteście ciekawi, jak obie opisywane ekipy radziły sobie w kilku minionych tygodniach? Sprawdźcie to zatem w naszej kultowej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Man City – Wolves 1:0 (11 grudnia 2021)
Man City – Wolves 4:1 (2 marca 2021)
Wolves – Man City 1:3 (21 września 2020)
5 ostatnich meczów Wolves
Chelsea – Wolves 2:2
Wolves – Brighton 0:3
Burnley – Wolves 1:0
Newcastle – Wolves 1:0

Wolves – Aston Villa 2:1
5 ostatnich meczów Man City
Man City – Newcastle 5:0
Real – Man City 3:1
Leeds – Man City 0:4
Man City – Real 4:3
Man City – Watford 5:1

Wolves – Manchester City prognozy

Czy można powiedzieć, że mistrzostwo Premier League w kampanii 2021/2022 jest już sprawą rozstrzygniętą? Tabela mówi tak naprawdę jedno, a rozum podpowiada drugie. Obywatele nie osiągnęli jeszcze co prawda tak wyraźnej przewagi, aby móc już w spokoju czekać na ostatni mecz w sezonie, lecz ich dyspozycja oraz kalendarz ligowy mówi zupełnie co innego. Jesteśmy zdania, że ewentualne zwycięstwo nad Wolves będzie równoznaczne z ósmym tytułem mistrzowskim. Czy taki scenariusz się ziści? O tym przekonamy się już za kilkadziesiąt dni.

Wolves – Manchester City najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Wolverhampton Wanderers F.C. – Manchester City F.C. ?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na Molineux Stadium.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na tę potyczkę?

Wszelkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie w akapicie Wolves – Manchester City kursy.