Wybrzeże Kości Słoniowej – DR Kongo typy i kursy bukmacherskie (07.02.2024)

Drugi środowy półfinał PNA w teorii zapowiada się na nieco mniej ciekawy aniżeli ten pierwszy. Czy tak będzie w rzeczywistości? Oto moje Wybrzeże Kości Słoniowej – DR Kongo typy, w których piszę na ten temat nieco więcej.

Wybrzeże Kości Słoniowej – DR Kongo typy bukmacherskie

Ponad 50 lat. Tyle mniej więcej minęło od ostatniego wielkiego sukcesu popularnych Lampartów, jakim była wygrana podczas dziewiątej edycji Pucharu Narodów Afryki w roku 1974. Można więc rzec, iż najwyższa pora powrócić do ścisłej czołówki najlepszych drużyn na kontynencie afrykańskim.
wybrzeze-kosci-sloniowej-kongo-typy

Gra przeciwko gospodarzom jakiejkolwiek sportowej imprezy nie jest sprawą prostą. Oprócz zważania na poczynania samych piłkarzy trzeba być także mocno uczulonym na zachowania arbitrów, którzy nierzadko starają się być dla nich 12 zawodnikiem.

Les Leopards podczas trwającego turnieju już kilkukrotnie mocno zaskakiwali wszelkiej maści niedowiarków. Jestem przekonany, że zrobią to ponownie, aplikując Iworyjczykom co najmniej jedną bramkę.

Z uwagi prawdopodobne liczne akcje w okolicach “szesnastek” każdej z drużyn postanowiłem także umieścić w niniejszym tekście Wybrzeże Kości Słoniowej – DR Kongo typy na przynajmniej dziewięć rzutów rożnych. Czy słusznie? Czas pokaże.

Wybrzeże Kości Słoniowej – DR Kongo kursy bukmacherskie

Różnice pomiędzy kursami na wygraną każdej z drużyn są dość spore. Triumf miejscowych wyceniono przykładowo na 2.27. Zwycięstwo Demokratycznej Republiki Konga jest równe przelicznikowi 4.07. Kurs 2.90 opisuje natomiast szansę wystąpienie remisu w regulaminowym czasie gry.

Wybrzeże Kości Słoniowej – DR Kongo bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W najnowszej historii rywalizacji obu reprezentacji da się zauważyć wyraźną dominację tegorocznych gospodarzy zmagań o tytuł najlepszej reprezentacji na Czarnym Lądzie. Kongijczycy doskonale się jednak sprawdzają w roli pozytywnej niespodzianki całego turnieju, dlatego też Haller i spółka będą się musieli mocno postarać, by nie zawieźć swoich wiernych sympatyków.

Wybrzeże Kości Słoniowej – DR Kongo przewidywane składy

Jeśli nie zdarzy się nic nieoczekiwanego, to dzisiejszego wieczoru ujrzymy na Stade Olympique Alassane Ouattara dwie jedenastki składające się z następujących zawodników:

Wybrzeże Kości Słoniowej: Fofana – Singo – Ndicka – Boly – Konan – Seri – Kessie – Pepe – Fofana – Adingra – Haller

DR Kongo: M'Pasi – Kalulu – Mbemba – Inonga – Masuaku – Pickel – Moutoussamy – Elia – Bongonda – Wissa – Bakambu

Gdzie oglądać Wybrzeże Kości Słoniowej – DR Kongo ? Transmisja i godzina

Dostęp do przekazu live z omawianej potyczki będą mieli wszyscy klienci firmy STS. Jest tylko jeden warunek. Na przestrzeni poprzednich 24 godzin licząc do chwili startu meczu WKS – DR Kongo należy zawrzeć przynajmniej jeden zakład u tego bukmachera.

OGLĄDAJ TUTAJ

Pierwszy gwizdek samego meczu powinien wybrzmieć około godz. 21:00 w dniu 7 lutego 2024 roku. Zapisz sobie tę datę w kalendarzu, by nie przegapić ostatnich akcentów najnowszej odsłony Pucharu Narodów Afryki.