Wychowanek Orląt Radzyń Podlaski pogrążył Wisłę Kraków

21 listopada w Myślenicach towarzysko spotkały się I-ligowa Puszcza Niepołomice i występująca w Lotto Ekstraklasie Wisła Kraków. O jedną bramkę lepsi okazali się piłkarze Tomasza Tułacza, a decydujące trafienie w 90. minucie zaliczył… obrońca Orląt Radzyń Podlaski, Adrian Zarzecki.

Tomasz Tułacz intensywnie poszukuje zmiennika dla etatowego duetu stoperów Puszczy, który tworzą Michał Czarny i Piotr Stawarczyk. Oczekiwań nie spełnia Damian Lepiarz, a Mateusz Bartków najczęściej występuje na prawej stronie obrony. Wobec tych problemów szkoleniowiec, który swego czasu łączony był z Wisłą Puławy, zdecydował się przetestować Adriana Zarzeckiego. 26-latek w sparingu z Wisłą Kraków rozegrał 90 minut i w ostatniej minucie regulaminowego czasu zapewnił swojej drużynie zwycięstwo 3:2.