Wyniki na żywo – piłka nożna (2.06)

Wyniki na żywo – piłka nożna (2.06)

Zapraszamy do śledzenia relacji “na żywo” z meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego! We współpracy z klubami i sympatykami sportu w regionie prosto z trybun aren sportowych przekazujemy Wam aktualne wyniki i informujemy o najważniejszych wydarzeniach!

 

Rozgrywane mecze:

 

  • Avia Świdnik — Resovia o godzinie 13:00
  • Wisła Puławy — Garbarnia Kraków o godzinie 17:00
  • Orlęta Radzyń Podlaski — Motor Lublin o godzinie 17:00
  • Victoria Żmudź — Kłos Chełm o godzinie 17:30
  • Powiślak Końskowola — Sokół Adamów o godzinie 17:30
  • Kryształ Werbkowice — Stal Kraśnik o godzinie 17:30
  • Lublinianka — Hetman Zamość o godzinie 17:30
  • MKS Ryki — Górnik II Łęczna o godzinie 17:30
  • Łada 1945 Biłgoraj — Roztocze Szczebrzeszyn o godzinie 17:30
  • Lewart Lubartów — Tomasovia Tomaszów Lubelski o godzinie 17:30
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski — Podlasie Biała Podlaska o godzinie 19:29

 

 

2018-06-02
13:00

Avia Świdnik

0

Resovia

3

Koniec meczu
79′ czerwona kartka – Kacper Drelich (za faul)50′ Szymon Kaliniec
56′ Damian Barszczak
71′ Bartłomiej Buczek (rzut karny)

 

 

2018-06-02
17:00

Wisła Puławy

0

Garbarnia Kraków

2

Koniec meczu
57′ Tomasz Ogar
80′ Siergiej Krykun

 

 

2018-06-02
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski

0

Motor Lublin

1

Koniec meczu
90′ Radosław Kursa
90′ czerwona kartka – Radosław Kursa (za drugą żółtą)

 

 

2018-06-02
17:30
Victoria Żmudź

1

Kłos Chełm

1

Koniec meczu
45+1′ Jurij Furta80′ Przemysław Huk

 

 

2018-06-02
17:30
Powiślak Końskowola

4

Sokół Adamów

1

Koniec meczu
18′ Patryk Grzegorczyk
32′ Jakub Wankiewicz
66′ Mateusz Kłyk
77′ Damian Kopeć
57′ Karol Borkowski

 

 

2018-06-02
17:30
Kryształ Werbkowice

1

Stal Kraśnik

6

Koniec meczu
37′ Stanisław Rybka5′ Filip Drozd
12′ Filip Drozd
14′ Maciej Wójtowicz (gol samobójczy)
60′ Filip Drozd
72′ Rafał Król
90+2′ Rafał Król

 

 

2018-06-02
17:30
Lublinianka

2

Hetman Zamość

0

Koniec meczu
10′ Wiktor Bogusz
26′ Paweł Bielak (rzut karny)

 

 

2018-06-02
17:30
MKS Ryki

1

Górnik II Łęczna

7

Koniec meczu
70′ Mateusz Łukasik (za drugą żółtą)
85′ Bartłomiej Bułhak
8′ Aleks Aftyka
40′ Sebastian Szerszeń
47′ Aleks Aftyka (rzut karny)
80′ Piotr Świeca
86′ Piotr Świeca
87′ Przemysław Ilczuk
90+2′ Adrian Szczerba (rzut karny)

 

 

2018-06-02
17:30
Łada 1945 Biłgoraj

2

Roztocze Szczebrzeszyn

0

Koniec meczu
43′ Jurij Perin (rzut karny)
87′ Damian Rataj

 

 

2018-06-02
17:30
Lewart Lubartów

0

Tomasovia Tomaszów Lubelski

1

Koniec meczu
69′ Karol Karólak

 

 

2018-06-02
19:29
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

0

Podlasie Biała Podlaska

0

Koniec meczu

 

 

Strona odświeża się automatycznie co 30 sekund.