Wyniki na żywo – piłka nożna (9.06)

Wyniki na żywo – piłka nożna (9.06)

Zapraszamy do śledzenia relacji “na żywo” z meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego! We współpracy z klubami i sympatykami sportu w regionie prosto z trybun aren sportowych przekazujemy Wam aktualne wyniki i informujemy o najważniejszych wydarzeniach!

 

Rozgrywane mecze:

 

  • Podlasie Biała Podlaska — Podhale Nowy Targ o godzinie 12:00
  • Stal Kraśnik — Powiślak Końskowola o godzinie 16:00
  • Motor Lublin — Avia Świdnik o godzinie 17:00
  • Karpaty Krosno — Orlęta Radzyń Podlaski o godzinie 17:00
  • JKS 1909 Jarosław — Chełmianka Chełm o godzinie 17:00
  • Kłos Chełm — Lewart Lubartów o godzinie 17:30
  • Tomasovia Tomaszów Lubelski — Łada 1945 Biłgoraj o godzinie 17:30
  • Roztocze Szczebrzeszyn — MKS Ryki o godzinie 17:30
  • Górnik II Łęczna — Lublinianka o godzinie 17:30
  • Hetman Zamość — Kryształ Werbkowice o godzinie 17:30
  • Sokół Adamów — Eko Różanka o godzinie 17:30

 

 

2018-06-09
12:00

Podlasie Biała Podlaska

2

Podhale Nowy Targ

1

Koniec meczu
24′ Paweł Komar
52′ Kamil Kocoł (rzut karny)
84′ Marcin Przybylski

 

 

2018-06-09
16:00
Stal Kraśnik

5

Powiślak Końskowola

1

Koniec meczu
5′ Paweł Fornal
6′ Filip Drozd
22′ Arkadiusz Maj
61′ Rafał Król (rzut karny)
67′ Filip Drozd
89′ Rafał Giziński

 

 

2018-06-09
17:00

Motor Lublin

1

Avia Świdnik

0

Koniec meczu
70′ Dmytro Kozban

 

 

2018-06-09
17:00

Karpaty Krosno

0

Orlęta Radzyń Podlaski

1

Koniec meczu
33′ Krystian Puton

 

 

2018-06-09
17:00

JKS 1909 Jarosław

2

Chełmianka Chełm

1

Koniec meczu
15′ Bartłomiej Raba
90+4′ Kamil Bała
90′ Mateusz Kompanicki

 

 

2018-06-09
17:30

Kłos Chełm

4

Lewart Lubartów

2

Koniec meczu
43′ niewykorzystany rzut karny – Sławomir Wyrostek (obrona bramkarza)
43′ Sławomir Wyrostek
51′ Łukasz Drzewicki (rzut karny)
82′ Damian Flis
89′ Arkadiusz Wałczyk
40′ Karol Bujak
55′ Michał Zuber

 

 

2018-06-09
17:30

Tomasovia Tomaszów Lubelski

3

Łada 1945 Biłgoraj

1

Koniec meczu
14′ Patryk Krosman
53′ Ireneusz Baran
90+4′ Karol Karólak (rzut karny)
51′ Damian Rataj (rzut karny)

 

 

2018-06-09
17:30

Roztocze Szczebrzeszyn

3

MKS Ryki

5

Koniec meczu
35′ Przemysław Gałka
45+1′ Przemysław Gałka (rzut karny)
53′ Bartłomiej Mazur
17′ Krzysztof Gransztof
58′ Bartłomiej Bułhak
83′ Bartłomiej Bułhak
86′ Bartłomiej Bułhak
90′ Adrian Kopczyński

 

 

2018-06-09
17:30

Górnik II Łęczna

3

Lublinianka

3

Koniec meczu
5′ Aleks Aftyka (rzut karny)
71′ Nikola Talimdzioski
76′ Piotr Świeca
90+3′ czerwona kartka – Nikola Talimdzioski (za niesportowe zachowanie)
43′ Paweł Bielak
50′ Paweł Bielak
59′ Dawid Skoczylas

 

 

2018-06-09
17:30

Hetman Zamość

4

Kryształ Werbkowice

1

Koniec meczu
38′ Michał Paluch
75′ Michał Paluch
89′ Rafał Kycko
90+4′ Kacper Skrzypek (rzut karny)
90′ Stanisław Rybka (rzut karny)

 

 

2018-06-09
17:30

Sokół Adamów

5

Eko Różanka

0

Koniec meczu
23′ Mateusz Baran
35′ Marcin Dzido
54′ Marcin Dzido (rzut karny)
70′ Kamil Bogucki
75′ Karol Borkowski

 

 

Strona odświeża się automatycznie co 30 sekund.