Wyniki weekendowych gier kontrolnych

W sobotę oraz niedzielę nie próżnowali również piłkarze przygotowujący się do rund rewanżowych w swoich rozgrywkach. Dwa sparingi w dwóch różnych składach rozegrała jednego dnia drugoligowa Wisła Puławy. Co ciekawe, oba mecze kontrolne podopieczni Bohdana Bławackiego wygrali. Ciekawe spotkania rozegrali również zespoły z trzeciej oraz czwartej ligi. Komplet wyników wraz ze składami tylko u nas.

II liga

Wisła Puławy – Legionovia Legionowo 3:1 (0:1)
Gole dla Wisły:
Jarosław Niezgoda x3

Wisła: Penkowec – Litwiniuk, Pielach, Jędrzejczyk, Lisiecki – Fedoriw (80′ Filipow), Szczotka, Sedlewski, Pożak, Filipow (58′ Furga) – Niezgoda (68′ Drapsa)

Wisła Puławy – Broń Radom 2:1 (1:1)
Gole: Raphael Carioca x2 – Michał Bojek

Wisła: Zuber – Edwards, Maksymiuk, Gorskie, Barański – Wrzesiński (46′ Osiak), Machalski, Dobrowolski, Charzewski, Martuś (57′ Popiołek) – Raphael


III liga

Stal Mielec – Motor Lublin 3:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Cholewiak 17′, Mariusz Korzępa 72′, Rafał Jankowski 74′ – Paweł Jabkowski 80′

Motor: Lipiec – Dikij, Karwan, Komor, Falisiewicz – Piekarski, Szymanek, Muszyński, Mroczek, Majewski – Myśliwiecki oraz Zagórski, Czułowski, Stachyra, Kazubski, Ptaszyński, Kamiński, Jabkowski.

Avia Świdnik – Lublinianka 1:1 (1:0)
Bramki: Oskar Wróbel 19′ (rzut karny) – Kamil Witkowski 61′

Avia: Gieresz (70′ Szulc) – Starok, Grzegorczyk, Czępiński, Nowak – Byszewski (46′ Sadło), Orzędowski, Sadio (55′ Wołos), Wróbel (55′ Kalita) – Mazurek (75′ Joć), Oziemczuk (46′ Wójcik).

Lublinanka: Zapał – Wołos, Mazurek, Dudkiewicz (56′ Popajewski), Ręba – Gawrylak, Ligienza – Skoczylas (46′ Stępień), Radosław Kursa, Muszyński – Witkowski.

Stal Kraśnik – Stal Poniatowa 4:1 (4:1)
Bramki dla Stali Kraśnik: zawodnik testowany z Ukrainy, Adrian Chamera x2, Karol Hudzik

Stal Kraśnik: Daniel Karczewski – Mateusz Kalisz, Damian Pietroń, Adrian Nowak, Patryk Skrajnowski – Jakub Gajewski, Marcin Wojtaszek, Ukrainiec Shikula, Adrian Chamera, Zawodnik Testowany z Ukrainy – Karol Hudzik oraz Robert Mazur.

Hetman Żółkiewka – Orion Niedrzwica Duża 2:0 (1:0)
Bramki: Michał Bloch (z rzutu karnego), Bartosz Nogas

Hetman Żółkiewka: Daniel Gwardyński – Michał Bloch, Jakub Świderski, Bartosz Nogas, Jacek Wójcik – Jakub Baran, Michał Kasperek, Jakub Kosiarczyk, Kamil Rutkowski, Artur Sadowski – Przemysław Banaszak oraz Karol Ścibak, Jakub Rząd, Rafał Małek, Marcin Zając, Wiktor Bogusz, Rafał Bielak, Marcin Młynarski.

Orlęta Radzyń Podlaski – Górnik II Łęczna 2:1 (2:0)
Bramki:
Arkadiusz Kot 30′, Tomasz Tymosiak 42′ – Kamil Dubicki 60 ′

Orlęta Radzyń Podlaski: Krzysztof Stężała, Łukasz Ebert, Marek Nowacki, Marek Leszkiewicz, Patryk Szymala, Arkadiusz Kot, Tomasz Tymosiak, Dominik Kula, Bartłomiej Powałka, Tomasz Ryczek, Michał Paluch oraz Piotr Mitura, Adrian Zarzeczki, Paweł Pliszka.

Podlasie Biała Podlaska – Victoria Żmudź 1:0 (0:0)
Gol: gol samobójczy 88′

Podlasie: Koncki – Szymański, Mirończuk, Łakomy, Łukanowski, Leśniak, Kocoł, Domański, Kuczyński, Hołownia, Sawtyruk oraz Łabendowicz, Sułek, Jesionek, Wiraszka, Zaciura.

Chełmianka Chełm – Lewart Lubartów 0:1 (0:0)
Bramka:
Arkadiusz Rusinek

Chełmianka: Łukasz Kijańczuk – zawodnik testowany, Paweł Fornal, Marek Grzywna, Mateusz Krzyżak, Rafał Kycko, Marcin Fiedeń, Łukasz Młynarski, Michał Kobiałka, Damian Rusiecki, Mateusz Olszak oraz Przemysław Pawlak, Tomasz Borys, Michał Walaszek, Damian Wacewicz, Wojciech Wójcik, Łukasz Jankowski, zawodnik testowany.


IV liga

Czarni Dęblin – Opolanin Opole Lubelskie 3:2 (1:1)
Gole: Bartłomiej Cichecki, Paweł Przybysz, Paweł Osojca – Michał Rożek, Mariusz Gołociński

Czarni: Dudziński – Siwek, Przybysz, D. Osojca, Adamski – Lisowski, Dzido, Grykałowski, P. Osojca, Olender, Cichecki oraz Walendziak, Frączek, Pawłowski

Opolanin: Adamczyk – Kijak, Turski, zawodnik testowany, Wójtowicz, Bakalarz, Korecki, zawodnik testowany, Rożek, Fiuk, Gołociński oraz zawodnik testowany, Gasiński, Knap

Łada Biłgoraj – Grom Różaniec 1:0 (0:0)
Gol: 60′ zawodnik testowany

Łada: Szawara – Poliwka, Mulawa, Savchuk, zawodnik testowany – Hanas, Żybura, Mazurek, Obszyński – Pyda, zawodnik testowany oraz Strzelczyk, Odrzywolski, Konopka

Ruch Ryki – Plon Garbatka 4:2
Gole: Rafał Woć x2, Wojciech Kępka oraz Krzysztof Granszof

Lewart Lubartów – Chełmianka Chełm 1:0 (0:0)
Bramka:
Arkadiusz Rusinek

Lewart: Adrian Parzyszek – Krzysztof Bodziak, Tomasz Mitura, Jakub Niewęgłowski, Dariusz Michna, Przemysław Kosmala, Ernest Wiącek, Taras Potocki, Dawid Niewęgłowski, Arkadiusz Rusinek, Karol Bujak oraz Mateusz Iwanek, Paweł Pęksa, Maciej Jezior, Wojciech Bijan, Adrian Pikul, Dawid Pikul, zawodnik testowany, zawodnik testowany

Victoria Żmudź – Podlasie Biała Podlaska 0:1 (0:0)
Gol: gol samobójczy 88′

Victoria: Wikło – Kogut, Klajda, Pawelec, Kołodziejczyk, Pogorzelec, Adamchuk, Jezior, K. Sawa, Nowicki, Wagner oraz Wasyniuk, Rzążewski, Kotowski, Sz. Sawa, Leśnicki, K. Kiejda, Kasprzycki

Górnik II Łęczna – Orlęta Radzyń Podlaski 1:2 (0:2)
Bramki:
 Kamil Dubicki 60′ – Arkadiusz Kot 30′, Tomasz Tymosiak 42′

Górnik II Łęczna: Mateusz Budzyński, Jacek Sowa, Kamil Dubicki, Patryk Błaziak, Kacper Duduś, Patryk Stopa, Karol Kucharzewski, Adam Kędzierski, Aleks Aftyka, Szymon Terlecki, Damian Szpak oraz Patryk Rojek, Maciej Skrzypek, Przemysław Ponurek zawodnik testowany

Orion Niedrzwica Duża – Hetman Żółkiewka 0:2 (0:1)
Bramki: Michał Bloch (z rzutu karnego), Bartosz Nogas

Orion Niedrzwica: Rafał Jaśkowiak – Krzysztof Wierzchowski, Paweł Rup, Patryk Zarajczyk, Przemysław Gorczyca – Kamil Szymuś, Andrzej Gutek, Paweł Bielak, Przemysław Ziętek – Mateusz Filipczuk, Wojciech Białek oraz Robert Cielma, Dawid Olech, Maciej Piskor, Jarosław Wnuk, Rafał Szewczyk, Dariusz Wojciechowski.

Orlęta Łuków – Mazur Karczew 0:5 (0:1)

Orlęta: Lisiewicz – Machniak, Bulak, Szlaski, Przybysz, Przychodzień, Jabłoński, Gajownik, Wołoszka, Kiryło, Cydejko oraz Strachota, Goławski, Ozygała, Gałach, Gaj, Matuszewski

Omega Stary Zamość – Igros Krasnobród 2:4 (1:1)
Bramki dla Omegi: Bartłomiej Nizioł 15′, Szymon Pecyna 75′

Omega: Mańka – Malinowski, Mikulski, Paździor, Tchórz D., Goch, Solecki, Tchórz P., Ramian oraz Litwiniuk, Dywański, Goździuk, Kowalski

Powiślak Końskowola – Proch Pionki 4:1 (2:0)
Bramki dla Powiślaka: Adam Aina 18′, Sławomir Radzikowski 22′, Bartosz Kleszczyński 58′, Rafał Giziński 82′

Powiślak: Baran – Antoniak, Mróz, Zawodnik Testowany I, Banaszek, Chwiszczuk, Radzikowski, Górski, Dziosa, Giza, Aina oraz Leszczyński, Cieniuszek, Zawodnik Testowany II, Banaszek, Giziński, Salamandra, Szczypa, Kleszczyński, Próchniak, Jezierski

AMSPN Hetman Zamość – Olimpia Miączyn 9:2 (5:0)
Bramki dla Hetmana: Kamil Pliżga x6, Krystian Wołoch, Damian Baran, Krystian Szura

Hetman: Michał Kiecana – Bartłomiej Mazur, Jarosław Baran, Rudakov, Bartosz Skiba, Damian Baran, Łukasz Bubeła, Przemysław Dębicki, Kamil Pliżga, Maciej Markowski, Daniel Emerle oraz Patryk Kierepka, Paweł Daszek, Karol Bukowski, Norbert Myszka, Bartłomiej Litwiniec, Krystian Wołoch, Krystian Szura, Kamil Krawiec

Włodawianka Włodawa – Granica Dorohusk 2:2 (1:2)
Bramki dla Włodawianki: Rafał Musz 38′, Paweł Soroka 57′ (karny)

Włodawianka: Polak – Czelej P., Czelej E., Chaciówka, Kruk, Zawodnik Testowany, Soroka, Bartnik, Musz, Węgliński, Zdolski

0 0 vote
Article Rating