Z kim Pogoń Szczecin zagra w czwartej rundzie el. Ligi Konferencji Europy?

Z kim Pogoń Szczecin zagra w czwartej rundzie el. Ligi Konferencji Europy?
Icon Sport

Pogoń Szczecin poznała potencjalnego rywala w czwartej rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy. “Portowcy”, jeżeli uda im się przejść Gent, w decydującym starciu zmierzą się przeciwko wygranemu pary Dila Gori – APOEL. 

Już wiadomo, z kim Pogoń zagra w czwartej rundzie el. Ligi Konferencji Europy

Przed Pogonią Szczecin niezwykle wymagający mecz przeciwko belgijskiemu Gent, z którym polskim drużynom nigdy nie było łatwo. “Portowcy” marzą o fazie grupowej Ligi Konferencji Europy. I mimo, że ich szanse określa się niżej od Lecha czy Legii, to szczecinianom na pewno nie można odbierać nadziei. Wiadomo już z kim Pogoń może zagrać w czwartej rundzie, po ewentualnym pokonaniu Gent.

Potencjalnym rywalem Pogonii Szczecin w czwartej rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy będzie zwycięzca dwumeczu Dila Gori – APOEL. Co naturalne, cypryjski rywal wygląda na papierze zdecydowanie silniej.

Najpierw jednak “Portowców” czeka dwumecz z Gent. Najpierw spotkanie w Belgii, które zaplanowano na 9 sierpnia, a rewanż 17 sierpnia w Szczecinie. Ewentualne mecze w czwartej rundzie zaplanowano na 24 i 31 sierpnia 2023 roku.