Za nami XXI Halowe Mistrzostwa BOZPN Grup Młodzieżowych

Za nami XXI Halowe Mistrzostwa BOZPN Grup Młodzieżowych

Na przełomie stycznia i lutego odbyły się XXI Halowe Mistrzostwa BOZPN Grup Młodzieżowych pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki poszczególnych spotkań.

I. Żak Starszy rocznik 2010 i młodsi – Łuków 26.01.2019 r.

II Memoriał Ś.P. Tomasza Trybonia

GRUPA A

L.p.

Nazwa Drużyny

AMPLUS ŁUKÓW

ORLĘTA RADZYŃ

RED SIELCZYK

VICTORIA PARCZEW

HURAGAN

HUTA DĄBROWA

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

AMPLUS ŁUKÓW

X

3:0

3:0

8:0

6:0

3:0

15

23:0

I

2

ORLĘTA RADZYŃ

0:3

X

0:2

0:1

1:1

1:0

4

2:7

V

3

RED SIELCZYK

0:3

2:0

X

2:0

2:3

1:1

7

7:7

III

4

VICTORIA PARCZEW

0:8

1:0

0:2

X

0:2

1:0

6

2:12

IV

5

HURAGAN MIĘDZYRZEC

0:6

1:1

3:2

2:0

X

1:1

8

7:10

II

6

HUTA DĄBROWA

0:3

0:1

1:1

0:1

1:1

X

2

2:7

VI

GRUPA B

L.p.

Nazwa Drużyny

DAF ŁUKÓW

TOP-54 BIAŁA PODL

GROM

UKS DWÓJKA

JEDYNKA BIAŁA PODL

KRZNA

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

DAF ŁUKÓW

X

1:2

0:0

2:0

6:0

5:0

10

14:2

II

2

TOP-54 BIAŁA PODLASKA

2:1

X

5:0

3:0

3:0

7:0

15

20:1

I

3

GROM KĄKOLEWNICA

0:0

0:5

X

1:0

2:0

3:0

10

6:5

III

4

UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC

0:2

0:3

0:1

X

3:2

1:0

6

4:8

IV

5

JEDYNKA BIAŁA PODLASKA

0:6

0:3

0:2

2:3

X

0:1

0

2:15

VI

6

KRZNA RZECZYCA

0:5

0:7

0:3

0:1

1:0

X

3

1:16

V

PÓŁFINAŁ

AMPLUS ŁUKÓW – DAF ŁUKÓW 0:0 (KARNE: 1:2)
HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – TOP-54 BIAŁA PODLASKA 0:3

MECZ O III MIEJSCE

AMPLUS ŁUKÓW – HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI 1:0

FINAŁ

DAF ŁUKÓW – TOP-54 BIAŁA PODLASKA 1:1 (KARNE: 3:2)

NAJLEPSZY ZAWODNIK – SZYMON SUSKA (AMPLUS ŁUKÓW)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – JAN STĘPNIEWSKI (DAF ŁUKÓW)
KRÓL STRZELCÓW – DAWID JASZCZUK (AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA)


II. Skrzat rocznik 2012 i młodsi – Krzewica 27.01.2019 r.

GRUPA A

L.p.

Nazwa Drużyny

DA I

AP TOP-54 II

UKS DWÓJKA I

AMPLUS II

KRZNA

LUTNIA

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

DAF I ŁUKÓW

X

5:0

6:1

4:0

5:0

6:0

15

26:1

I

2

AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA

0:5

X

5:2

1:0

8:0

2:1

12

16:8

II

3

UKS DWÓJKA I MIĘDZYRZEC

1:6

2:5

X

3:4

6:0

2:10

3

12:25

V

4

AMPLUS II ŁUKÓW

0:4

0:1

4:3

X

4:0

4:0

9

12:8

III

5

KRZNA RZECZYCA

0:5

0:8

0:6

0:4

X

1:2

0

1:25

VI

6

LUTNIA PISZCZAC

0:6

1:2

10:2

0:4

2:1

X

6

13:15

IV

GRUPA B

L.p.

Nazwa Drużyny

DAF II

AP TOP-54 I

UKS DWÓJKA II

AMPLUS I

ORLĘTA RADZYŃ

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

DAF II ŁUKÓW

X

2:3

2:0

5:0

1:2

6

10:5

III

2

AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA

3:2

X

3:0

6:0

1:3

9

13:5

II

3

UKS DWÓJKA II MIĘDZYRZEC

0:2

0:3

X

2:0

1:1

4

3:6

IV

4

AMPLUS I ŁUKÓW

0:5

0:6

0:2

X

0:4

0

0:17

V

5

ORLĘTA RADZYŃ

2:1

3:1

1:1

4:0

X

10

10:3

I

PÓŁFINAŁ

DAF I ŁUKÓW – AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA 0:1
AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI 1:2

MECZ O III MIEJSCE

DAF I ŁUKÓW – AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA 4:0

FINAŁ

AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI 2:1

NAJLEPSZY ZAWODNIK – DOMINIK SEMENIUK (AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – ADAM SZCZEPANIUK (LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI)
KRÓL STRZELCÓW – IGOR KOLANOWSKI (DAF I ŁUKÓW)


III. Orlik Młodszy rocznik 2009 i młodsi – Terespol 02.02.2019 r.

VII Memoriał Ś.P. Antoniego Sosnowskiego

GRUPA A

L.p.

Nazwa Drużyny

Unia

TOP-54

Granica I

Lutnia

RED Sielczyk

UKS Dwójka

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

Unia Krzywda

X

0:0

0:7

1:3

2:0

0:3

4

3:13

V

2

TOP-54 Biała Podlaska

0:0

X

2:1

6:0

1:0

1:0

13

10:1

I

3

Granica I Terespol

7:0

1:2

X

4:2

5:0

2:1

12

19:1

II

4

Lutnia Piszczac

3:1

0:6

2:4

X

3:0

0:2

6

8:13

IV

5

RED Sielczyk

0:2

0:1

0:5

0:3

X

1:3

0

1:14

VI

6

UKS Dwójka Międzyrzec Podlaski

3:0

0:1

1:2

2:0

3:1

X

9

9:4

III

GRUPA B

L.p.

Nazwa Drużyny

Orlęta

Granica II

Grom

Victoria

Krzna

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

2

Orlęta Radzyń Podlaski

X

0:1

1:2

1:0

1:0

6

3:3

III

3

Granica II Terespol

1:0

X

0:1

1:2

1:1

4

3:4

IV

4

Grom Kąkolewnica

2:1

1:0

X

0:1

1:0

9

4:2

II

5

Victoria Parczew

0:1

2:1

1:0

X

2:0

9

5:2

I

6

Krzna Rzeczyca

0:1

1:1

0:1

0:2

X

1

1:5

V

PÓŁFINAŁ

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – GROM KĄKOLEWNICA 4:0
GRANICA I TERESPOL – VICTORIA PARCZEW 2:0

MECZ O III MIEJSCE

GROM KĄKOLEWNICA – VICTORIA PARCZEW 0:2

FINAŁ

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – GRANICA I TERESPOL 3:0

NAJLEPSZY ZAWODNIK – J. URBANIAK-JAKUBIEC (AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – M. ROMAN (VICTORIA PARCZEW)
KRÓL STRZELCÓW – J. MACHNOWSKI (GRANICA I TERESPOL)


IV. Junior Młodszy rocznik 2002 i młodsi – Biała Podlaska 03.02.2019 r.

GRUPA A

L.p.

Nazwa Drużyny

Perła

AP TOP-54 I

Victoria

LKS Milanów

Wenus

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

Perła Sławatycze

X

0:2

0:2

0:2

3:1

3

3:7

IV

2

AP TOP-54 I Biała Podlaska

2:0

X

1:1

1:0

4:1

10

8:2

I

3

Victoria Parczew

2:0

1:1

X

0:0

1:0

8

4:1

II

4

LKS Milanów

2:0

0:1

0:0

X

3:0

7

5:1

III

5

Wenus Oszczepalin

1:3

1:4

0:1

0:3

X

0

2:11

V

GRUPA B

L.p.

Nazwa Drużyny

Orlęta Radzyń

AP TOP-54 II

Unia

Lutnia

LZS Dobryń

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

Orlęta Radzyń Podlaski

X

2:2

3:1

4:0

1:0

10

10:3

I

2

AP TOP-54 II Biała Podlaska

2:2

X

0:1

1:0

2:1

7

9:4

III

3

Unia Krzywda

1:3

1:0

X

2:0

1:0

9

5:3

II

4

Lutnia Piszczac

0:4

0:1

0:2

X

0:1

0

0:12

V

5

LZS Dobryń

0:1

1:2

0:1

1:0

X

3

2:4

IV

PÓŁFINAŁ

AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA – UNIA KRZYWDA 1:1 (K. 4:3)
VICTORIA PARCZEW – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 0:0 (K. 3:4)

MECZ O III MIEJSCE

UNIA KRZYWDA – VICTORIA PARCZEW 0:0 (K. 0:2)

FINAŁ

AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 1:0

NAJLEPSZY ZAWODNIK – G. MIERZWIŃSKI (AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – J. KRZEWSKI (VICTORIA PARCZEW)
KRÓL STRZELCÓW – J. ŁUKASIEWICZ (AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA)


V. Junior Starszy rocznik 2000 i młodsi – Międzyrzec Podlaski 09.02.2019 r.

GRUPA A

L.p.

Nazwa Drużyny

RED

SIELCZYK

HURAGAN

UNIA

KUJAWIAK

PERŁA

AZ-BUD

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

RED

SIELCZYK

X

0:2

0:2

0:1

0:3

0:3

0

0:11

VI

2

HURAGAN

MIĘDZYRZEC

2:0

X

0:0

2:0

1:1

4:0

11

9:1

II

3

UNIA

KRZYWDA

2:0

0:0

X

2:0

1:0

0:3

10

5:3

III

4

KUJAWIAK STANIN

1:0

0:2

0:2

X

0:1

0:2

3

1:7

V

5

PERŁA SŁAWATYCZE

3:0

1:1

0:1

1:0

X

0:1

7

5:3

IV

6

AZ-BUD KOMARÓWKA

3:0

0:4

3:0

2:0

1:0

X

12

9:4

I

GRUPA B

L.p.

Nazwa Drużyny

MILANÓW

ORLĘTA ŁUKÓW

TOP-54

ABSOLWENT

HUTA DĄBROWA

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

LKS

MILANÓW

X

0:3

4:0

0:0

0:3

4

4:6

IV

2

ORLĘTA

ŁUKÓW

3:0

X

2:0

5:1

2:0

12

12:1

I

3

TOP-54 BIAŁA PODLASKA

0:4

0:2

X

2:0

1:1

4

3:7

III

4

ABSOLWENT DOMASZEWNICA

0:0

1:5

0:2

X

1:2

1

2:9

V

5

HUTA

DĄBROWA

3:0

0:2

1:1

2:1

X

7

6:4

II

PÓŁFINAŁ

AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA – AR-TIG HUTA DĄBROWA 3:1
ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW – KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI 4:1

MECZ O III MIEJSCE

KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – AR-TIG HUTA DĄBROWA 2:1

FINAŁ

ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW – AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA 3:0

NAJLEPSZY ZAWODNIK – K. MULTAN (AZ-BUD KOMARÓWKA PODLASKA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – S. KLIMCZYK (ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW)
KRÓL STRZELCÓW – K. MARCZUK (KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI)


VI. Trampkarz Starszy rocznik 2004 i młodsi – Biała Podlaska 10.02.2019 r.

Memoriał Ś.P. Władysława Wójcickiego

GRUPA A

L.p.

Nazwa Drużyny

UNIA

TOP-54 I

GROM

ORLĘTA RADZYŃ

LUTNIA PISZCZAC

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

UNIA KRZYWDA

X

0:4

0:0

1:1

2:2

3

3:7

IV

2

TOP-54 I BIAŁA PODLASKA

4:0

X

7:0

2:0

4:0

12

17:0

I

3

GROM KĄKOLEWNICA

0:0

0:7

X

0:1

4:1

4

4:9

III

4

ORLĘTA RADZYŃ

1:1

0:2

1:0

X

1:0

7

3:3

II

5

LUTNIA PISZCZAC

2:2

0:4

1:4

0:1

X

1

3:11

V

GRUPA B

L.p.

Nazwa Drużyny

AMPLUS

TOP-54 II

HURAGAN

VICTORIA

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

AMPLUS

ŁUKÓW

X

3:1

1:1

3:0

7

7:2

I

2

TOP-54 II BIAŁA PODLASKA

1:3

X

0:0

4:0

4

5:3

II

3

HURAGAN MIĘDZYRZEC

1:1

0:0

X

0:1

2

1:2

IV

4

VICTORIA PARCZEW

0:3

0:4

1:0

X

3

1:7

III

PÓŁFINAŁ

ŁSR AMPLUS ŁUKÓW – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI 0:2
AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA – AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA 5:0

MECZ O III MIEJSCE

ŁSR AMPLUS ŁUKÓW – AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA 3:1

FINAŁ

LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI – AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA 0:6

NAJLEPSZY ZAWODNIK – K. OSIŃSKI (ŁSR AMPLUS ŁUKÓW)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – M. NOWOSZ (LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI)
KRÓL STRZELCÓW – J. ŁUKASIEWICZ (AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA)


VII. Żak Młodszy 2011 i młodsi – Radzyń Podlaski 16.02.2019 r.

GRUPA A

L.p.

Nazwa Drużyny

ORLĘTA I RADZYŃ

AMPLUS ŁUKÓW

AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA

DAF II ŁUKÓW

GRANICA I TERSPOL

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

ORLĘTA I RADZYŃ PODLASKI

X

1:1

0:0

0:0

2:0

6

3:1

II

2

AMPLUS

ŁUKÓW

1:1

X

2:1

1:0

2:0

10

6:2

I

3

AP TOP-54 II BIAŁA PODLASKA

0:0

1:2

X

0:1

2:2

2

3:5

V

4

DAF II

ŁUKÓW

0:0

0:1

1:0

X

0:1

4

1:2

IV

5

GRANICA I TERESPOL

0:2

0:2

2:2

1:0

X

4

3:6

III

GRUPA B

L.p.

Nazwa Drużyny

ORLĘTA II RADZYŃ

UKS DWÓJKA

AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA

RED SIELCZYK

DAF I ŁUKÓW

GRANICA II TERESPOL

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

ORLĘTA II RADZYŃ

X

0:0

0:4

1:0

0:3

4:0

7

5:7

IV

2

UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC

0:0

X

1:1

1:0

0:2

3:2

8

5:5

III

3

AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA

4:0

1:1

X

3:0

2:2

8:0

11

18:3

II

4

RED

SIELCZYK

0:1

0:1

0:3

X

0:6

1:0

3

1:11

V

5

DAF I

ŁUKÓW

3:0

2:0

2:2

6:0

X

1:0

13

14:2

I

6

GRANICA II TERSPOL

0:4

2:3

0:8

0:1

0:1

X

0

2:17

VI

PÓŁFINAŁ

ŁSR AMPLUS ŁUKÓW – AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA 0:2
DAF I ŁUKÓW – LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI 1:3

MECZ O III MIEJSCE

ŁSR AMPLUS ŁUKÓW – DAF I ŁUKÓW 0:0 (4:3 KARNE)

FINAŁ

AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA – LKS ORLĘTA-SPOMLEK I RADZYŃ PODLASKI 1:0

NAJLEPSZY ZAWODNIK – A. JELEŃ (LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – K. KAZANA (ŁSR AMPLUS ŁUKÓW)
KRÓL STRZELCÓW – SZ. OSYPIUK (AP TOP-54 I BIAŁA PODLASKA)


VIII. Młodzik Starszy 2006 i młodsi – Komarówka Podlaska 23.02.2019 r.

GRUPA A

L.p.

Nazwa Drużyny

AZ-BUD KOMARÓWKA

LKS MILANÓW

DAF ŁUKÓW

HURAGAN MIĘDZYRZEC

GRANICA TERESPOL

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

AZ-BUD KOMARÓWKA

X

1:2

1:1

0:2

1:5

1

3:10

IV

2

LKS

MILANÓW

2:1

X

3:0

1:3

2:1

9

7:5

II

3

DAF

ŁUKÓW

1:1

0:3

X

0:1

0:4

1

1:9

V

4

HURAGAN

MIĘDZYRZEC

2:0

3:1

1:0

X

2:0

12

8:1

I

5

GRANICA

TERESPOL

5:1

1:2

4:0

0:2

X

6

10:4

III

GRUPA B

L.p.

Nazwa Drużyny

AP TOP-54 BIAŁA

AMPLUS ŁUKÓW

GROM KĄKOLEWNICA

KRZNA RZECZYCA

OLIMPIA JABŁOŃ

VICTORIA PARCZEW

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA

X

2:0

2:2

7:1

4:0

2:0

13

17:3

I

2

AMPLUS

ŁUKÓW

0:2

X

1:3

0:1

2:1

3:0

6

6:7

IV

3

GROM KĄKOLEWNICA

2:2

3:1

X

6:1

2:1

1:2

10

14:7

II

4

KRZNA

RZECZYCA

1:7

1:0

1:6

X

0:7

0:3

3

3:23

VI

5

OLIMPIA

JABŁOŃ

0:4

1:2

1:2

7:0

X

0:2

3

9:10

V

6

VICTORIA PARCZEW

0:2

0:3

2:1

3:0

2:0

X

9

7:6

III

PÓLFINAŁ

KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – KS GROM KĄKOLEWNICA 0:0 (2:1 KARNE)
AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – LKS MILANÓW 4:1

MECZ O III MIEJSCE

KS GROM KĄKOLEWNICA – LKS MILANÓW 0:3

FINAŁ

KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA 0:1

NAJLEPSZY ZAWODNIK – J. ZALEWSKI (AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – K. WASZKIEWICZ (KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI)
KRÓL STRZELCÓW – J. ZASIUK (KP GRANICA TERESPOL)


IX. Orlik Starszy rocznik 2008 i młodsi – Krzewica 24.02.2019 r.

GRUPA A

L.p.

Nazwa Drużyny

AMPLUS ŁUKÓW

VICTORIA PARCZEW

KRZNA RZECZYCA

DWÓJKA MIĘDZYRZEC

HURAGAN MIĘDZYRZEC

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

AMPLUS

ŁUKÓW

X

0;1

2:1

2:2

3:2

7

7:6

III

2

VICTORIA

PARCZEW

1:0

X

9:0

0:1

3:1

9

13:2

II

3

KRZNA

RZECZYCA

1:2

0:9

X

0:4

3:1

3

4:16

IV

4

DWÓJKA MIĘDZYRZEC

2:2

1:0

4:0

X

3:0

10

10:2

I

5

HURAGAN MIĘDZYRZEC

2:3

1:3

1:3

0:3

X

0

4:12

V

GRUPA B

L.p.

Nazwa Drużyny

AP TOP-54 BIAŁA

AZ-BUD KOMARÓWKA

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI

NIWA

ŁOMAZY

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA

X

7:0

7:0

2:1

9

16:1

I

2

AZ-BUD KOMARÓWKA

0:7

X

0:4

1:2

0

1:13

IV

3

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI

0:7

4:0

X

1:2

3

5:9

III

4

NIWA

ŁOMAZY

1:2

2:1

2:1

X

6

5:4

II

PÓŁFINAŁ

UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – NIWA ŁOMAZY 4:0
AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – MKS VICTORIA PARCZEW 0:1

MECZ O III MIEJSCE

NIWA ŁOMAZY – AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA 0:6

FINAŁ

UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – MKS VICTORIA PARCZEW 1:0

NAJLEPSZY ZAWODNIK – F. IZDEBSKI (MKS VICTORIA PARCZEW)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – J. CZEBRESZUK (AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA)
KRÓL STRZELCÓW – B. ZANIEWICZ (UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI)


PODSUMOWANIE XXI HALOWYCH MISTRZOSTW MŁODZIEŻY BOZPN POD PATRONATEM POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

I. Liczba Klubów – 26
II. Liczba Drużyn – 96
III. Liczba Zawodników – 1056
IV. Strzelone bramki – 728
V. Rozegrane mecze – 248

Klasyfikacja:

  1. AP TOP-54 BIAŁA PODLASKA – 31 PKT
  2. LKS ORLĘTA-SPOMLEK RADZYŃ PODLASKI – 12 PKT
  3. DAF ŁUKÓW – 7 PKT
  4. MKS VICTORIA PARCZEW – 7 PKT
  5. ŁSR AMPLUS ŁUKÓW – 6 PKT
  6. KS MOSIR HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI – 6 PKT
  7. ŁKS ORLĘTA ŁUKÓW – 4 PKT
  8. UKS DWÓJKA MIĘDZYRZEC PODLASKI – 4 PKT
  9. KP GRANICA TERESPOL – 3 PKT
  10. AZ-BUD KOMARÓWKA – 3 PKT
  11. LKS MILANÓW – 2 PKT
  12. KS GROM KĄKOLEWNICA – 2 PKT
  13. NIWA ŁOMAZY – 1 PKT
  14. AR-TIG HUTA DĄBROWA – 1 PKT
  15. LKS UNIA KRZYWDA – 1 PKT

Materiał we współpracy z BOZPN