Zagłębie II Lubin – Motor Lublin typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (22.10.2022)

Przed nami kolejny weekend z rozgrywkami eWinner 2 Ligi, jednym z meczów będzie spotkanie Zagłębie II Lubin – Motor Lublin. Typy na ten pojedynek znajdziecie w tym artykule.

Zagłębie II Lubin – Motor Lublin (22.10.2022)

Znajdujemy się już prawie na półmetku rozgrywek w 3 klasie rozgrywkowej w Polsce. Jedne z drużyn walczą o awans inne muszą rozpaczliwie szukać punktów w celu utrzymania się. W tej drugiej grupie znajduje się ekipa Motoru.

zaglebie - motor typy

Przed spotkaniem Zagłębie II Lubin – Motor Lublin obydwa zespoły znajdują się w dość odmiennej sytuacji. Piłkarze z województwa dolnośląskiego w chwili obecnej zajmują 8 miejsce w ligowej tabeli. Ich dorobek to 22 punkty, na co złożył się 7 wygranych, remis oraz 7 porażek. Warto zauważyć, że lubinianie posiadają niewielką stratę do miejsc w tabeli premiowanych awansem. Dużo gorzej sytuacja wygląda na Lubelszczyźnie. Motor po 15 spotkaniach plasuje się na przedostatniej, 17 pozycji ze zdobyczą 15 oczek i bilansem 3 triumfów, 6 remisów i 6 przegranych. Wiele wskazuje zatem na to, że w tym spotkaniu faworyt będzie jeden.

Zagłębie II Lubin – Motor Lublin wyniki bezpośrednich meczów

Sobotni pojedynek będzie pierwszym bezpośrednim spotkaniem pomiędzy tymi zespołami w historii.

Zagłębie II Lubin – Motor Lublin typy bukmacherskie

Analizując ostatnie wyniki obydwu drużyn dochodzimy do wniosku, że zdecydowanym faworytem tego starcia jest ekipa z Dolnego Śląska. Lublinianie w tym sezonie spisują się fatalnie, zwłaszcza na wyjazdach. Widzimy, że aż 6 z 10 takich spotkań kończyli porażką. Kolejne nasze na starcie Zagłębie II Lubin – Motor Lublin typy to remis po 1 części gry. Taka sytuacja miała miejsce w 10 z 15 ostatnich meczów rozgrywanych przez drużynę Zagłębia II Lubin.

Zagłębie II Lubin – Motor Lublin kursy bukmacherskie

Według bukmacherów faworytem sobotniej potyczki jest zespół Zagłębia. Nie ma się czemu dziwić, w tym sezonie spisują się oni zdecydowanie lepiej niż ich najbliższy rywal.

  • Wygrana Zagłębie II Lubin: 2.14
  • Remis: 3.45
  • Wygrana Motoru Lublin: 3.10

Zagłębie II Lubin – Motor Lublin gdzie oglądać?

OGLĄDAJ TUTAJ

Jak z każdej potyczki w ramach eWinner 2 Ligi tak i z meczu Zagłębie II Lubin – Motor Lublin transmisja przeprowadzona będzie w aplikacji mobilnej eWinner.