Zagłębie Lubin – Lech typy i zakłady bukmacherskie (07.08.2022)

Brak pomysłu na grę połączony z kiepskim wynikami nigdy nie wróży niczego dobrego. Jak na wyraźny dołek formy w wykonaniu Kolejorza zareaguje więc ekipa popularnych Miedziowych? Zagłębie Lubin – Lech typy i zakłady bukmacherskie.

Najlepsze Zagłębie Lubin – Lech typy

Oto jakie Zagłębie Lubin – Lech zakłady przykuły tym razem naszą szczególną uwagę:

Dolanie oliwy do ognia

Ciężko określić sytuację panującą w ekipie ze stolicy Wielkopolski jako dobrą. W lidze Lech zajmuje na ten moment 15. lokatę. W eliminacjach Ligi Konferencji swoistą lekcję futbolu dał Kolejorzowi islandzki Vikingur. A przecież przyjście Johna van den Broma miało całkowicie odmienić obraz gry aktualnych mistrzów kraju. Jak widać to, co czasem wydaje się oczywiste, w rzeczywistości okazuje się piekielnie trudne do zrealizowania. Zagłębie jest na pewno świadome kiepskiego położenia swojego najbliższego rywala. Uważamy więc, że zwycięstwo w przynajmniej jednej z połów tego meczu leży jak najbardziej w ich zasięgu.

zaglebie-lubin-lech-typy

Obstawianie bezpośredniego zwycięstwa jednej z ekip to zadanie tylko dla największych kozaków (przynajmniej w naszej PKO Ekstraklasie). Poszukiwanie alternatywnych propozycji może być zatem całkiem rozsądnym wyjściem. Zagłębie Lubin – Lech zakłady na to, że obie ekipy zdobędą co najmniej po jednym golu, wydają się zatem opcją, którą na pewno warto rozważyć podczas tworzenia niedzielnego kuponu.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Lech – Zagłębie 2:1
  • Zagłębie – Lech 2:3
  • Zagłębie – Lech 1:2

Wiele można zarzucać bezpośrednim starciom pomiędzy Zagłębiem a Lechem, ale na pewno nie to, że wiało podczas ich trwania nudą. Oby i w niedzielne popołudnie było podobnie, bo akurat ciekawe spotkania to w naszej rodzimej ekstraklasie towar zdecydowanie deficytowy.

Ostatnie mecze Zagłębia

  • Piast – Zagłębie 0:1
  • Legia – Zagłębie 2:0
  • Zagłębie – Śląsk 0:0

Dokonania Miedziowych w bieżących rozgrywkach to jak na razie jedno zwycięstwo, jeden remis i jedna porażka. Aby ten bilans nie został powiększony o kolejną przegraną, to podopieczni Piotra Stokowca będą musieli włożyć w pojedynek z Lechem całkiem sporo wysiłku. Czy przyniesie on pożądany skutek? Czas pokaże.

Ostanie spotkania Lecha

  • Vikingur – Lech 1:0
  • Lech – Wisła Płock 1:3
  • Dinamo Batumi – Lech 1:1

Za Lechem bardzo ciężki okres trzech kolejnych meczów bez wygranej. Przedostatnia pozycja w ligowej stawce nie jest z pewnością tym, czego oczekują od piłkarzy Kolejorza ich kibice. Wygrana potrzebna jest więc jak tlen.

Kiedy i o której Zagłębie Lubin – Lech?

Wedle ogólnodostępnego terminarza potyczka na obiekcie w Lubinie powinna rozpocząć się punktualnie o godz. 17:30 w dniu 7 sierpnia 2022r. W kolejnym akapicie znajdziecie natomiast odpowiedź na pytanie Zagłębie Lubin – Lech gdzie obejrzeć.

Gdzie obejrzeć mecz Zagłębie Lubin – Lech?

Relacja na żywo ze starcia Zagłębie Lubin – Lech Poznań będzie dostępna na antenie stacji Canal + Sport oraz Canal + Sport 3.

Fani Premier League ucieszą się z pewnością na wiadomość, że na naszych łamach znajdują się także ciekawe analizy najciekawszych starć tych prestiżowych rozgrywek. Ostatni tekst związany z angielską ekstraklasą dotyczył np. batalii pomiędzy West Hamem a Manchesterem City.