Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin typy i składy – 15 sierpnia 2021

Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin typy i składy – 15 sierpnia 2021

Pogoń jeszcze w tym sezonie PKO Ekstraklasy nie przegrała. Czy “Portowcy” podtrzymają dobrą serię w Lubinie? Zobacz na mecz Zagłębie – Pogoń typy bukmacherskie!

Darmowe typy bukmacherskie przed meczem Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin

Poniższe typy przygotowaliśmy w oparciu o aktualną formę Zagłębie i Pogoni, ostatnie wyniki oraz analizę statystyk w przypadku obu tych drużyn. Jeśli chcesz obstawiać, sprawdź czy prezentowane niżej na mecz Zagłębie – Pogoń kursy są aktualne, odwiedzając strony bukmacherów.

Pogoń wygra lub w meczu padnie remis

Przyglądając się historii spotkań obu drużyn, ciężko wyrokować o wynik tego meczu. Owszem, w tym sezonie Pogoń odniosła dwa zwycięstwa i raz zremisowała, a Zagłębie ma na koncie porażkę i wygraną oraz o jeden mecz rozegrany mniej. Mimo to mecz jest w Lubinie i Zagłębie może postawić opór. 3 z ostatnich 5 meczy Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin kończyły się zwycięstwami Portowców. Tym razem dajemy na Zagłębie – Pogoń typy nieco bezpieczniejsze, a więc podwójną szansę na remis lub Pogoń. Zagłębie tylko 2 razy w ostatnich 8 meczach było w stanie pokonać Portowców i nie sądzimy, by taka sytuacja powtórzyła się tym razem.

Pogoń strzeli gola

Bez względu na to, czy Pogoń wygra czy zremisuje, stawiamy też na to, że Portowcy znajdą drogę do bramki Zagłębia. Pogoń strzelała przynajmniej jednego gola w każdym z trzech meczy PKO Ekstraklasy w tym sezonie, a Zagłębie nie zachowało w tym sezonie ligowym czystego konta ani razu. Także w 4 z ostatnich 5 bezpośrednich spotkań Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin, Portowcy zdobyli przynajmniej jednego gola.

Do przerwy lepsza Pogoń

Dla nieco odważniejszych polecamy na Zagłębie – Pogoń typy na prowadzenie gości do przerwy. Kusi zwłaszcza atrakcyjny kurs bukmacherski, ale też statystyki. Te mówią, że Pogoń prowadziła do przerwy w każdym z trzech meczów tego sezonu PKO Ekstraklasy.

Co w trawie piszczy? Sytuacja kadrowa przed Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin

Zatrzymaj się jeszcze, zanim wykorzystasz nasze przed Zagłębie – Pogoń typy, na tym akapicie. Warto sprawdzić, jak wygląda sytuacja kadrowa, zawieszenia i kontuzje. Gospodarze nie będą mogli skorzystać z usług Damiana Oko. Być może w ekipie “Miedziowych” zabraknie także Jakuba Żubrowskiego. Zdecydowanie większe problemy ma Pogoń Szczecin, ale nie sądzimy by spowodowało to porażkę “Portowców”. W ekipie ze Szczecina zabraknie Pawła Cibickiego (zawieszenie), Alexandra Gorgonia, Igora Łasickiego i Macieja Żurawskiego (wszsycy kontuzje). Wciąż nie wiadomo, co z Michałem Kucharczykiem, Rafałem Kurzawą i Damianem Dąbrowskim. Ostatnią trójkę raczej zobaczymy, ale czy w pełnym wymiarze czasowym? Tego nie wie na ten moment nikt.

Prognozy, jak będą wyglądać w meczu Zagłębie – Pogoń składy

Zabawmy się teraz we wróżkę i spróbujmy ustalić, jakie mogą być od pierwszego gwizdka w meczu Zagłębie – Pogoń składy obu tych drużyn.

Zagłębie Lubin: Hładun – Chodyna, Simic, Soler, Bartolewski, Daniel (Wójcicki), Poręba, Baszkirow, Starzyński, Zivec, Szysz.

Pogoń Szczecin: Stipica – Bartkowski, Kostas, Zech, Mata, Silva, Żurawski (Smoliński), Kozłowski, Drygas, Kowalczyk, Zahović (Parzyszek).

Ostatnie wyniki

Zagłębie ostatnio pauzowało. Miało zagrać z Legią, ale ze względu na kwalifikacje Ligi Mistrzów mecz ten został przełożony. W poprzednim starciu “Miedziowi” wygrali 3:1 z Górnikiem Zabrze. Z kolei Pogoń w ostatniej kolejce okazała się lepsza 1:0 od Piasta Gliwice.

Gdzie Zagłębie – Pogoń transmisja?

Transmisja meczu zostanie przeprowadzona przez Canal + Sport. Transmisja online dostępna będzie na Canal + Sport Online oraz NC+ GO. Mecz rozpocznie się 15 sierpnia 2021 roku o godzinie 20:00.

Na jakiej stronie postawić na Zagłębie – Pogoń zakłady? Porównujemy bukmacherów

Jeśli chcesz przelać nasze na Zagłębie – Pogoń typy na “papier”, to polecamy odwiedzić tych bukmacherów: STS, Betclic, PZBuk oraz porównać ich aktualne kursy bukmacherskie. Co tu dużo ukrywać, wybierz tego, który na określony typ będzie miał je najwyższe. My życzymy powodzenia!