Zagłębie Lubin – Radomiak typy za darmo ✔️ 22-11-2021

Poniedziałkowy mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Bukmacherzy mają problem ze wskazaniem faworyta, ale my pokusiliśmy się o redakcyjne typy.

Typy przed meczem Zagłębie Lubin – Radomiak Radom (22 listopada)

Zerknij na trzy nasze propozycje zakładów oraz sprawdź czy na Zagłębie Lubin – Radomiak kursy są takie, jak poniżej, czy uległy delikatnej zmianie.

Zagłębie Lubin Radomiak typy

Radomiak pójdzie za ciosem i wygra kolejny mecz?

Na to pytanie starają się odpowiedzieć sobie kibice przed poniedziałkowym meczem. Zanim przeanalizujemy nasze na Zagłębie Lubin – Radomiak typy, pozwól, że przybliżmy sytuację obu drużyn. Zagłębie nie wygrało w lidze od pięciu spotkań, przegrywając aż trzy mecze. Radomiak radzi sobie zdecydowanie lepiej. Beniaminek nie przegrał sześciu kolejnych meczy, wygrywając trzy ostatnie. My jednak uważamy, wyjawiając nasze przed Zagłębie Lubin – Radomiak typy, że nastąpi przełamanie gospodarzy. Miedziowi nie wygrali przed własną publiką od dwóch spotkań i jak mówi przysłowie, do trzech razy sztuka. Zagłębie jest po prostu zbyt dobrą drużyną, żeby wreszcie nie wygrać. Nie uważamy jednak, że Radomiak łatwo odpuści. Ekipa z Radomia zdobyła gola w każdym z trzech ostatnich meczy na wyjeździe. Warto wziąć pod uwagę także zakłady na obie strzelą.

Nasze trzecie w przypadku meczu Zagłębie Lubin – Radomiak typy tyczą się strzelca gola. Karol Angielski nie strzelił co prawda w ostatniej kolejce, ale we wcześniejszych trzech meczach wbijał po jednym golu. W spotkaniu z Zagłębiem powinien mieć co najmniej jedną sytuację bramkową, bo piłka, co tu dużo ukrywać, lubi go szukać.

Kontuzje i sytuacja w kadrach

Wiemy już, że na mecz Zagłębie Lubin – Radomiak składy nie będą ułożone z wszystkich najważniejszych ogniw. W zespole gospodarzy zabraknie Bashkirova, Oko, Ratajczyka oraz Simicia. Balić i Wójcicki też są niepewni. Radomiak z kolei nie będzie mógł skorzystać z nieobecnego od dłuższego czasu Portugalczyka Silvy.

Ostatnie mecze i bezpośrednie starcia

Zagłębie w minionej kolejce nie przywiozło punktów z Gdańska, gdzie przegrało 1:2 z tamtejszą Lechią. Radomiak odprawił z kwitkiem u siebie Górnika Zabrze, wygrywając 1:0. Ciekawostką jest fakt, że to będzie pierwszy w historii mecz, pomiędzy Zagłębiem, a Radomiakiem Radom. Obie ekipy nie miały jeszcze okazji spotkać się ze sobą na boisku. Zapewne i dlatego, bukmacherzy mają problem ze wskazaniem zdecydowanego faworyta tej konfrontacji.

Gdzie obejrzeć Zagłębie Lubin – Radomiak. Transmisja

Sędzia głównym będzie Paweł Malec, a jego pierwszy gwizdek w Lubinie rozbrzmi 22 listopada 2021 roku, o godzinie 18:00. Mecz będzie transmitowany na CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3. Szykuje się niezłe i naszym zdaniem, także zacięte widowisko.

Polecani bukmacherzy

Jeżeli chcesz stawiać zakłady, warto naszym zdaniem rozejrzeć się po ofercie STS, Fortuny oraz LVBET. Ta trójca w naszym odczuciu oferuje najlepsze kursy bukmacherskie na Zagłębie – Radomiak. Jednocześnie pamiętaj, że kursy płynnie się zmieniają, zatem powinieneś je porównać tuż przed wysłaniem zakładu.

Pytania przed meczem Zagłębia z Radomiakiem

  • Gdzie transmisja z meczu?

CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3. Start o 18:00.

  • Kto jest faworytem bukmacherów?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Bukmacherzy wystawili bardzo wyrównane na Zagłębie Lubin – Radomiak kursy.