Zagłębie Lubin – Raków typy i kursy bukmacherskie (04.05.2024)

Różnice pomiędzy zespołami w czołówce PKO Ekstraklasy nadal są stosunkowo niewielkie. Częstochowianie w teorii mają jeszcze nawet szanse na zostanie wicemistrzem najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Czy rezultat potyczki z Miedziowymi im w tym pomoże? Oto Zagłębie Lubin – Raków typy. Serdecznie zapraszam.

Zagłębie Lubin – Raków typy bukmacherskie

Do wyłonienia nowego mistrza futbolowej elity w Polsce pozostało już naprawdę niewiele czasu. Według terminarza gier do przeprowadzenia zostały raptem cztery ligowe kolejki. Z matematycznego punktu widzenia popularni Krzyżowcy, jak zwykło się czasem nazywać częstochowski Raków, mogą nadal obronić trofeum wywalczone przed rokiem. Każdy obserwujący w tym sezonie ich poczynania wie jednak doskonale, że taki scenariusz jest bardzo mało prawdopodobny.

Szczególnie w ostatnim okresie w poczynania Frana Tudora i jego klubowych kolegów wdarło się sporo niepewności. Efektem częstych błędów są liczne napomnienia ze strony sędziego. Uważam, że w trakcie zmagań z lubinianami będziemy świadkami kolejnej takich sytuacji. W związku z tym notes arbitra powinien być zapisany znacznie większą ilością nazwisk klubu mającego swoją siedzibę w województwie śląskim.

zaglebie-lubin-rakow-typy

Z punktu widzenia stricte statystycznego sens w tym starciu będą miały także Zagłębie Lubin – Raków typy na przynajmniej 9 rzutów rożnych. Oba zespołu stosunkowo często egzekwują stałe fragmenty gry wprost z narożnika boiska, dlatego też uzyskanie wspólnymi siłami wspomnianej liczby kornerów nie będzie raczej dla nich zadaniem zbyt wymagającym.

Zagłębie Lubin – Raków kursy bukmacherskie

Zdaniem bukmachera STS dużo większe szanse na wygranie opisywanego starcia ma drużyna dowodzona przez Dawida Szwargę. Kurs na ich triumf oscyluje aktualnie wokół 2.05. Przelicznik 3.45 opisuje prawdopodobieństwo wystąpienia wygranej gospodarzy, natomiast 3.40 to dokładna wycena ewentualnego podziału oczek.

Zagłębie Lubin – Raków bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Jak na jednego z głównych kandydatów do walki o europejskie puchary Raków spisuje się w ostatnich tygodniach wyjątkowo kiepsko. Medaliki co prawda pokonały ostatnio łódzki Widzew, ale brak wygranej nad Radomiakiem czy też Ruchem może w ostatecznym rozrachunku całkowicie uniemożliwić im grę w eliminacjach do Ligi Konferencji.

Miedziowi jako zespół z dalszej części ligowej tabeli o podobnym celu mogą tylko pomarzyć. W obecnej sytuacji “grozi” im co najwyżej lokata numer 9. By tak się stało, należałoby zyskać w kolejnych tygodniach parę cennych punktów. O to jak wiadomo, będzie jednak wyjątkowo trudno.

Zagłębie Lubin – Raków przewidywane składy

Na ten moment najbardziej prawdopodobne wydają się wyjściowe jedenastki obu ekip, które będą się składać z następujących zawodników:

Zagłębie: Dioudis – Kłudka, Ławniczak, Kopacz, Grzybek, Makowski, Dąbrowski, Wdowiak, Mróz, Chodyna, Kurminowski

Raków: Kovacević – Svarnas, Racovitan, Tudor, Silva, Otieno, Lederman, Papanikolau, Nowak, Yeboah, Crnac

Gdzie oglądać Zagłębie Lubin – Raków? Transmisja i godzina

Wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić przebieg tej rywalizacji na antenach stacji Canal+Sport 3, a także za pośrednictwem platformy Canal+online. Pierwszy gwizdek meczu zaplanowano na godz. 17:30 w dniu 4 maja 2024 roku.

OGLĄDAJ TUTAJ