Zagłębie Lubin – Raków typy, kursy, transmisja, gdzie oglądać? (12.11.2022)

Lider PKO Ekstraklasy udaje się tym razem do Lubina, aby podjąć rywalizację z tamtejszym Zagłębiem. Jak znacząca będzie dominacja gości? Zagłębie Lubin – Raków typy, kursy, transmisja.

Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa (12.11.2022)

Czy na poczynania któregokolwiek z ekstraklasowych zespołów można patrzeć z przyjemnością? Przykład Rakowa pokazuje, że zdecydowanie tak. Marek Papszun tak poukładał grę swoich podopiecznych, że dosłownie każdy z graczy podczas pobytu na boisku dokładnie wie, co należy do jego obowiązków.

zaglebie-lubin-rakow-typy

Dla odmiany w Lubinie można spotkać się z sytuacją odmienną o 180 stopni. Chaos w szeregach Miedziowych jest ogromny i co najlepsze nie widać jakichś wyraźniejszych oznak tego, jakoby w najbliższym czasie coś miało ulec tam poprawie.

W meczu Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa ciężko oczekiwać niespodzianek. Krzyżowcy jadą na Dolny Śląsk z tylko jednym celem. Interesuje ich pewne zwycięstwo i spokojne przygotowywanie się do piekielnie istotnej rundy rewanżowej.

Tylko najwierniejsi kibice gospodarzy wierzą chyba w to, że ich pupile mogą nawiązać równorzędną walkę. My do takiego grona nie należymy i bierzemy pod uwagę tylko jeden scenariusz – szybki i pewny triumf Iviego Lopeza i spółki.

Zagłębie Lubin – Raków wyniki bezpośrednich meczów

  • Zagłębie – Raków 1:0
  • Raków – Zagłębie 4:0
  • Zagłębie – Raków 1:2
  • Raków – Zagłębie 2:2
  • Raków – Zagłębie 2:1

Co wyróżnia bezpośrednie starcia Miedziowych oraz Rakowa? Z małymi wyjątkami niemal zawsze są to mecze bardzo obfite w bramki. Bukmacherski nos podpowiada nam, że podobna tendencja nadal zostanie podtrzymana.

Zagłębie Lubin – Raków typy bukmacherskie

Utrzymanie siedmiopunktowej przewagi nad Legią byłoby dla Medalików czymś wyjątkowo ważnym. Nie ma bowiem 100% pewności, że za parę tygodni ich forma będzie równie znakomita jak dotychczas. Rozpoczęcie rundy rewanżowej z kilkoma oczkami przewagi dałoby im spory komfort.

Szczęście zespołu dowodzonego przez Marka Papszuna polega na tym, że Zagłębie to ekipa pogrążona w olbrzymim kryzysie. Zdobycie łatwych punktów na obiekcie w Lubinie to zadanie, które z pozoru nie powinno należeć do najtrudniejszych. Mając na uwadze aktualną dyspozycję częstochowian, liczba ich trafień na tablicy wyników może być naprawdę okazała. Dwa gole to absolutne minimum.

Zagłębie Lubin – Raków kursy bukmacherskie

Legalni polscy bukmacherzy są dokładnie takiego samego zdania jak my. To goście muszą wyjść z tego pojedynku górą. Innej opcji nie ma.

Wygrana Zagłębia – 5.60

Remis – 4.30

Wygrana Rakowa – 1.60

Zagłębie Lubin – Raków gdzie oglądać?

Z meczu Zagłębie Lubin – Raków transmisja będzie dostępna na antenach Canal + Sport, Canal + Sport 3, Canal + Sport 4 oraz Canal + 4K Ultra. Jej start zaplanowano na godz. 20:00.

Chcielibyście poczytać o innych starciach bieżącej kolejki PKO Ekstraklasy? Nic prostszego. Wystarczy rzucić okiem np. do niniejszego linku. Co się w nim znajduje? O tym musicie się przekonać na własnej skórze.