Zagłębie Lubin – Warta typy, kursy i analiza meczu

Spotkanie w Lubinie zainauguruje 26. kolejkę rozgrywek PKO Ekstraklasy.

Przedmeczowe typy na pojedynek Zagłębie Lubin – Warta Poznań (18.03.2022)

Przygotowaliśmy na mecz Zagłębie Lubin – Warta typy.

Zwróć uwagę, że kursy mogą się zmienić.

Zagłębie Lubin - Warta typy

Przed nami mecz drużyn sąsiadujących w tabeli

Po 25 rozegranych kolejkach, piątkowi rywale zajmują 13 i 14 pozycję w ligowej tabeli. Miedziowi legitymują się bilansem 8 zwycięstw, 4 remisów 13 przegranych. Poznaniacy wygrali 6 meczów, zremisowali 9, w 10 przegrywali. Do tej pory obydwa zespoły mierzyły się ze sobą 10-krotnie (6 zwycięstw Miedziowych i 4 Warty).

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Zagłębie Lubin – Warta. Kursy stawiają w pozycji faworytów drużynę gospodarzy. W ostatnim czasie drużyna z Dolnego Śląska notuje zwyżkę formy. Z 10 ostatnich pojedynków rozegranych w ramach różnych rozgrywek, ulegli tylko w dwóch. Poznaniacy w ostatnich meczach potrafili zwyciężyć z faworyzowanymi drużynami takimi, jak Legia Warszawa czy Radomiak Radom.

Naszym faworytem piątkowego spotkania jest zespół Zagłębia Lubin. Można to uzasadnić statystykami ostatnich pojedynków. Warta nie zwyciężyła w 10 z ostatnich 15 meczów rozegranych w Ekstraklasie, a lubinianie wygrali 9 z 15 ostatnich pojedynków. Oczywistym jest, że wszyscy kibice futbolu uwielbiają zacięte mecze z dużą ilością goli. Liczby bramek nie wytypujemy ale uważamy, że śmiało można wykorzystać na spotkanie Zagłębie Lubin – Warta typy, że tylko jedna z drużyn trafi do siatki. Jak już pisaliśmy wyżej zespoły spotykały się ze sobą 10-krotnie. Ostatnie spotkanie, w którym byliśmy świadkami goli z obydwu stron odbyło się 15 lipca 2011 roku.

Zachęcamy do zapoznania się z ostatnimi wynikami

Ostatnie bezpośrednie spotkania

 • Warta – Zagłębie Lubin 0:2
 • Zagłębie Lubin – Warta 0:1
 • Warta – Zagłębie Lubin 1:0

Ostatnie mecze Zagłębia Lubin

 • Bruk-Bet Termalica – Zagłębie Lubin 0:2
 • Zagłębie Lubin – Piast Gliwice 0:0
 • Śląsk – Wrocław – Zagłębie Lubin 0:0

Ostatnie mecze Warty Poznań

 • Warta – Górnik Zabrze 2:1
 • Bruk-Bet Termalica – Warta 1:0
 • Jagiellonia Białystok – Warta 1:1

Sytuacja kadrowa

Powyżej przedstawiliśmy nasze na mecz Zagłębie Lubin – Warta typy. Czy ewentualne absencje wpłyną na końcowy wynik spotkania. W drużynie gospodarzy zabraknie kontuzjowanego Jewgienija Bashkirova. Na Dolny Śląsk z drużyną nie udadzą się Kieliba, Jakóbowski i Pleśnierowicz.

Transmisja spotkania Zagłębie Lubin – Warta Poznań

Pierwszy gwizdek w Lubinie 18 marca o godzinie 18:00. Kibice będą mogli oglądać to spotkanie w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i nSport+. Dodatkowo z meczu Zagłębie Lubin – Warta transmisja online dostępna będzie w Player.pl, Canal+ Online oraz Polsat Box Go, a dla wszystkich chcących postawić na pojedynek Zagłębie Lubin – Warta zakłady przygotowaliśmy powyżej typy.

Zapoznaj się z naszymi kolejnymi typami na mecz Pogoni Szczecin z Wisłą Kraków.

FAQ

 • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

Ostatnie spotkanie odbyło się 25 września 2021 roku. Zwyciężyła w nim ekipa Zagłębia 2:0.

 • Kto jest faworytem?

Naszym faworytem jest zespół Zagłębia Lubin.