Zagłębie Lubin – Widzew Łódź typy i kursy bukmacherskie (11.11.2023)

Jednym z trzech spotkań PKO Ekstraklasy zaplanowanych na dzień 11 listopada będzie rywalizacja na KGHM Arenie w województwie dolnośląskim. Jak wyglądają nasze Zagłębie Lubin – Widzew Łódź typy? Sprawdźcie to sami.

Zagłębie Lubin – Widzew Łódź typy bukmacherskie

Gdyby samo spotkanie odbywało się kilka tygodni wcześniej, to nie mielibyśmy absolutnie żadnych problemów, aby wskazać murowanego zwycięzcę. Ostatnio szczególnie w przypadku podopiecznych Waldemara Fornalika można mówić o dość sporym kryzysie. W samym październiku bilans ich porażek powiększył się dwukrotnie.

Ciężko powiedzieć, czy ten znaczący kryzys będzie postępował, ale porównując dyspozycję lubinian z formą Widzewa stawiamy, że Ci pierwsi zdołają mimo wszystko wygrać przynajmniej jedną połowę nadchodzącego pojedynku.

zaglebie-lubin-widzew-lodz-typy

Miedzowi to naturalnie zespół przynajmniej o kilka klas lepszy od puławskiej Wisły. Różnica kilku klas rozgrywkowych mówi zresztą sama za siebie. W tym pucharowym starciu formą błysnął jednak Fabio Nunes i to nie powinno umknąć uwadze żadnego szanującego się typera.

Portugalczyk decyzją trenera Myśliwca przebywał na boisku zaledwie 45. minut, jednak nawet przez tak krótki czas udało mu się pokonać golkipera rywali aż dwukrotnie. Coś nam się wydaję, że były szkoleniowiec Stali Rzeszów spróbuje postawić na 31-latka także w najbliższym meczu ligowym. Oczywiście Zagłębie Lubin – Widzew Łódź typy na jego trafienie to duże ryzyko, ale należy pamiętać, że kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije.

Zagłębie Lubin – Widzew Łódź kursy bukmacherskie

Bukmacher Superbet prognozuje, iż zdecydowanie większe szanse na końcowy sukces w tym pojedynku ma drużyna gospodarzy. Kurs na ich wygraną wynosi aktualnie 2.20. Przelicznik na zwycięstwo Widzewa to 3.30. Remis jak to zwykle bywa opatrzono kursem stosunkowo wysokim, bo równym aż 3.50.

Czy taka ocena prawdopodobieństwa każdego z wyników w jakimkolwiek stopniu nas dziwi? Raczej nie. Lubinianie to mimo wszystko zespół nieco stabilniejszy i wydaje nam się, że lada moment uda mu się to udowodnić.

Zagłębie Lubin – Widzew Łódź bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Dla jednych przerwa reprezentacyjna bywa zbawienna. Inni chcieliby natomiast, by nigdy nie miała miejsca. Do tej drugiej grupy należy prawdopodobnie zespół Zagłębia. Miedziowi nie wygrali żadnego z czterech meczów, jakie miały miejsce po zakończeniu październikowej przerwy na kadrę. W przypadku łodzian było niemal identycznie, jednak im przytrafiło się planowane zwycięstwo w pucharze nad niżej notowaną Wisłą Puławy. Da się więc zauważyć, że obie ekipy są dalekie od swojej optymalnej formy. Ich bezpośrednie starcie wielkim piłkarskim widowiskiem zatem raczej nie będzie.

Gdzie oglądać Zagłębie Lubin – Widzew Łódź? Transmisja i godzina

Przebieg rywalizacji na obiekcie w Lubinie będzie można śledzić na antenach stacji Canal + Sport oraz Canal + Sport 3. Widzowie śledzący poczynania polskich zawodników w internecie znajdą natomiast relację z tej potyczki na platformie Canal + Online. Start samego spotkania zaplanowano natomiast na godz. 17:30 w dniu 11 listopada 2023 roku.