Zagłębie Lubin – Wisła Kraków typy ✔️ 11.12.2021

W sobotnie popołudnie na stadionie w Lubinie, rękawice skrzyżują zespoły sąsiadujące ze sobą w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Już teraz przygotowaliśmy na mecz Zagłębie Lubin – Wisła Kraków typy z najciekawszymi, naszym zdaniem możliwymi wydarzeniami w tym spotkaniu.

Typy przed meczem Zagłębie Lubin – Wisła Kraków

Oto nasze na mecz Zagłębie Lubin – Wisła Kraków typy.

Zagłębie Lubin Wisła Kraków typy

Wygra Wisła Kraków

Naszym zdaniem sobotnie spotkanie padnie łupem krakowian. Świadczyć może o tym między innymi dobra seria gier na wyjeździe. W 5 ostatnich meczach poza swoim boiskiem, piłkarze Białej Gwiazdy przegrali tylko raz, lubinianie u siebie na 5 ostatnich kolejek odnotowali aż 3 porażki.

Powyżej 2.5 bramki

Wszyscy kibice piłki nożnej uwielbiają mecze pełne goli. A jakie są w tym aspekcie nasze na pojedynek Zagłębie Lubin – Wisła Kraków typy? Spoglądając w statystyki bezpośrednich spotkań widzimy, że mecze pomiędzy tymi zespołami były przeważnie tymi, obfitującymi w dużą ilość bramek. Na dowód tego, warto zaznaczyć, że w 10 ostatnich bezpośrednich spotkaniach, tylko raz padło mniej niż 2.5 bramki.

Zarówno Zagłębie jak i Wisła zdobędą bramki

Naszym zdaniem w sobotę będziemy świadkami bardzo otwartego spotkania, w którym obydwa zespoły trafią do siatki rywala. W 10 ostatnio rozegranych bezpośrednich spotkaniach pomiędzy Białą Gwiazdą a Miedziowymi, aż 7-krotnie padał wynik, w którym to obydwa zespoły trafiały w spotkaniu do siatki rywali.

Czy lubinianie w końcu przełamią się na swoim obiekcie?

Nie da się ukryć, drużynę Zagłębia dopadł kryzys. Cztery porażki w ostatnich 5-iu kolejkach i ostatnia wygrana na własnym stadionie 17 września nie wróży nic dobrego dla Miedziowych. Wiślacy w obecnym momencie sezonu radzą sobie zdecydowanie lepiej i to ich upatrujemy w roli faworytów sobotniego pojedynku.

Przegląd kadr przed meczem Zagłębie Lubin – Wisła Kraków

Niewątpliwie wielu kibiców obydwu drużyn zastanawia się jakie będą w meczu Zagłębie Lubin – Wisła Kraków składy wyjściowe. Na tą chwilę, wiadome jest, że w kadrze meczowej i Zagłębia i Wisły zabraknie kilku piłkarzy. Dariusz Żuraw nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych Bashkirova i Oko, niepewny występu jest także Bieszczad. Z drużyną Wisły na Dolny Śląsk nie przyjadą kontuzjowani Błaszczykowski i Uryga.

Ostatnie wyniki

Spoglądając na ostatnie wyniki, większy kryzys dostrzegamy w zespole gospodarzy. 10 ostatnich spotkań to 6 porażek, 3 remisy i 1 zwycięstwo. Wiślacy w ostatnich 10 spotkaniach ugrali 4 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki. Do tej pory zespoły mierzyły się ze sobą 47-krotnie.

Gdzie znaleźć transmisję ze spotkania Zagłębie Lubin – Wisła Kraków?

Z meczu Zagłębie Lubin – Wisła Kraków transmisja online dostępna będzie w serwisach nc+ go, Canal+ Online, Player czy Polsat Box Go. Dla fanów tradycyjnej telewizji, mecz transmitowany będzie w Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Początek spotkania w Lubinie o godzinie 17:30.

Najlepsze kursy na mecz Zagłębie Lubin – Wisła Kraków

Najciekawsze na pojedynek Zagłębie Lubin – Wisła Kraków kursy znajdziesz na stronach różnych bukmacherów (według nas jest to m. in. STS, Fortuna i LVBET). Warto jednak upewnić się czy kursy są aktualne, odwiedzając witryny internetowe).

Najczęstsze pytanie o mecz

  • Gdzie transmisja?

Transmisja spotkania odbędzie się w Canal+ Sport i Canal + Sport, oraz online w Canal+ Online, Player, nc+ go czy Polsat Box Go.

  • Kto nie zagra?

Trener Miedziowych nie będzie mógł skorzystać z usług Oko, Bashkirova. W zespole z Krakowa nie zagrają leczący urazy Błaszczykowski i Uryga.