Zagłębie Sosnowiec – Arka typy na mecz ✔️ 20.11.2021

Przed nami 18 kolejka spotkań w ramach Fortuna 1. Ligi. Na Stadionie Ludowym w Sosnowcu miejscowe Zagłębie podejmie przyjezdnych znad morza – Arkę Gdynia. Specjalnie dla was przygotowaliśmy na spotkanie Zagłębie Sosnowiec – Arka typy, znajdziesz je poniżej.

Najciekawsze typy przed meczem Zagłębie Sosnowiec – Arka

Poniżej przedstawiamy nasze na spotkanie Zagłębie Sosnowiec – Arka typy. Zostały one przygotowane w oparciu o dostępne statystyki. Uwzględniliśmy w nich aktualną formę drużyn czy ostatnie wyniki.

Zagłębie Sosnowiec - Arka typy

Goście zwyciężą w meczu

W trwającym obecnie sezonie to goście znad morza pokazują się z lepszej strony. Zajmują obecnie 7 miejsce w tabeli, gospodarze znajdują się na pozycji 16. Warto dodać, że gdynianie wygrali 3 z 5 ostatnich bezpośrednich pojedynków z drużyną Zagłębia Sosnowiec i uważamy, że ta passa zostanie podtrzymana.

Zagłębie zdobędzie pierwszego gola

Sobotnie spotkanie nie powinno być jednostronnym wydarzeniem. Gospodarze powinni stawić przyjezdnym opór. Uważamy również, że to właśnie ekipa ze Śląska jako pierwsza zdobędzie gola. Spoglądając w statystyki widzimy, że gdynianie na 10 ostatnich meczów wyjazdowych stracili gola jako pierwsi aż 6-krotnie.

W spotkaniu padnie powyżej 2.5 bramki

Wszyscy kibice piłkarscy lubią spotkania pełne goli. Czy tak będzie również w tym wypadku? Uważamy, że tak. Zaglądając w historię bezpośrednich spotkań widzimy, że w 10 ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami, aż 7-krotnie padało ponad 2.5 bramki.

Jaki może być przebieg meczu?

To nasze trzy na mecz Zagłębie Sosnowiec – Arka typy. A jak może wyglądać przebieg całego spotkania? Drużyna z Górnego Śląska potrzebuje punktów by uciec ze strefy spadkowej. W obecnej chwili znajduje się ona na 16 miejscu. Gdynianie jeśli zdobędą kilka punktów więcej mogą myśleć o miejscu premiowanym grą w barażach do PKO BP Ekstraklasy. To może być bardzo ciekawy pojedynek, naszym zdaniem warto go obejrzeć.

Sytuacja przed spotkaniem Zagłębie Sosnowiec – Arka. Kontuzje, zawieszenia, informacje kadrowe

Kibice obydwu drużyn z pewnością zadają sobie pytanie jakie będą na mecz Zagłębie Sosnowiec – Arka składy? To póki co wiedzą tylko trenerzy zespołów. W chwili obecnej nie posiadamy żadnych informacji o ewentualnych zawieszeniach czy kontuzjach.

Ostatnie wyniki

Gracze ze Śląska nie notują najlepszej passy. W 5 ostatnich spotkaniach wywalczyli 3 remisy i 2 porażki. Gdynianie w 5 ostatnich spotkaniach pokonali Podbeskidzie, Lechię Zieloną Górę i Resovię, zanotowali także 2 porażki. Ostatnie bezpośrednie spotkanie pomiędzy drużynami zakończyło się remisem 1-1.

Gdzie oglądać Zagłębie Sosnowiec – Arka? Transmisja w telewizji i internecie.

Transmisja sobotniego spotkania dostępna będzie w Polsacie Sport. Ponadto z meczu Zagłębie Sosnowiec – Arka transmisja online przeprowadzoną będzie w Polsat Box Go. Początek już o godzinie 12:40.

Najlepsze na mecz Zagłębie Sosnowiec – Arka kursy

Jeśli spodobały Ci się przedstawione przez nas typy, zachęcamy do obstawienia. Według nas najlepsze kursy znajdziecie na stronach LVBET, forBET i Fortuna.

Najciekawsze pytania dotyczące meczu

  • Gdzie najlepsze kursy bukmacherskie?

Najlepsze kursy znajdziesz na stronach bukmacherów wymienionych w naszym tekście – LVBET, forBET i Fortuna.

  • Kto jest faworytem tego spotkania?

Według nas zdecydowanym faworytem jest Arka Gdynia.