Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy typy, analizy, składy – 29 sierpnia 2021

Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy typy, analizy, składy – 29 sierpnia 2021

Na Stadionie Ludowym miejscowe Zagłębie podejmie GKS Tychy. Poniżej przedstawiamy na spotkanie Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy typy stworzone przez naszych ekspertów.

Typy bukmacherskie na spotkanie Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy

Jeśli chcesz złożyć zakład, zapoznaj się z aktualną ofertą. Warto upewnić się, że na spotkanie Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy, kursy są nadal aktualne. Oto najlepsze naszym zdaniem na spotkanie Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy typy, które warto rozpatrzyć.

Zagłębie Sosnowiec zwycięży w meczu

Niedzielne spotkanie może mieć bardzo duże znaczenie w aspekcie ewentualnego pojawienia się w strefie spadkowej. Zarówno Zagłębie jak i GKS muszą szukać punktów w ligowej tabeli. Bilans bezpośrednich spotkań między tymi drużynami, przemawia na korzyść GKS-u, ale to Sosnowiczanie są w uprzywilejowanej sytuacji- rozegrają oni spotkanie przed własną publicznością. W tym sezonie w 5 rozegranych spotkaniach Zagłębiacy zwyciężyli w jednym, w jednym spotkaniu zremisowali oraz zanotowali 3 porażki. Tyszanie po 5 kolejkach legitymują się bilansem 1 zwycięstwa, 2 remisów i 2 porażek. Zanosi się na bardzo ciekawe, zacięte widowisko, ale na mecz Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy typy naszych ekspertów to nieznaczna wygrana Sosnowiczan.

W spotkaniu Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy padnie mniej niż 2.5 gola

Obydwa zespoły nie grają super ofensywnego futbolu. Tyszanie w lidze legitymują się jedną z niższych średnich strzelonych goli w spotkaniu (tylko 0.60 goli na mecz) w całej lidze. Drużyna Zagłębia strzela średnio 1.60 gola na mecz. Pozwala to wysnuć wniosek, że mecz nie będzie otwarty. Obydwa zespoły będą czekać na okazję do strzelenia gola, a priorytetem wydaje się być zabezpieczenie przed utratą bramki. Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że jeśli na spotkanie Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy typy, co do liczby strzelonych goli poniżej 2.5 będą atrakcyjne można pokusić się o zawarcie takiego zakładu.

Zagłębie Sosnowiec strzeli gola w meczu

Pomimo kiepskiego startu sezonu w wykonaniu piłkarzy Zagłębia nasza redakcja obstawia, że Sosnowiczanie strzelą w meczu gola. Do tej pory w Fortunie 1 Lidze Zagłębiacy strzelali bramki w każdym, nawet przegranym spotkaniu (poza meczem z Odrą Opole). Można wysnuć wniosek, że na spotkanie Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy kursy, co do strzelonej bramki przez Sosnowian są uzasadnione.

Jak wygląda sytuacja kadrowa przed spotkaniem Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy?

Przed niedzielnym spotkaniem Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy składy obydwu drużyn nie są jeszcze znane. Wydawać może się jednak, że nastroje panujące w obydwu zespołach są odmienne. W Sosnowcu poważne kontuzje leczą Szymon Pawłowski, Damian Pawłowski, Michał Masłowski oraz Łukasz Turzyniecki. W obozie Tyszan na próżno wypatrywać wieści o nowych kontuzjach i wiele wskazuje na to, że trener GKS-u będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich podopiecznych.

Jakich składów możemy spodziewać się w meczu Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy?

Wyjściowe jedenastki poznamy jak zwykle na krótko przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Możemy jednak przedstawić nasze wytypowane na mecz Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy składy.

Zagłębie: Szumilas – Gojny, Seedorf, Bielikow, Sobczak – Dalić, Kamiński, Jończy, Bryła – Ambrosiewicz, Galić

GKS: Nedić – Piątek, Kargulewicz, Grzeszczyk, Połap – Jaroch, Żytek, Janiak, Wołkowicz – Jałocha, Paprzycki

Warto zauważyć, że przedstawione powyżej na spotkanie Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy typy wyjściowych jedenastek to tylko nasze przewidywania.

Ostatnie wyniki drużyn

Obydwa zespoły słabo rozpoczęły rozgrywki Fortuna 1 Ligi. Tyszanie w poprzednim sezonie bliscy byli awansu do Ekstraklasy, w tym roku zajmują miejsce tuż nad strefa spadkową obok ekipy Zagłębia. Obydwa zespołu w tej edycji rozgrywek zaliczyły dopiero po 1 zwycięstwie (Zagłębie z KS Polkowice, GKS Tychy z Sandecją). Piłkarze Zagłębia nie potrafili znaleźć sposobu na wygranie z Widzewem, GKS Katowice i Odrą Opole remisując tylko z Arką. Tyszanie ulegli Resovii i Miedzi, a zremisowali z Podbeskidziem i ŁKS-em. Kibice obydwu zespołów z pewnością chcieliby zobaczyć swoje zespoły w dobrej dyspozycji. W niedzielnym meczu kluczowym zawodnikiem może być Szymon Sobczak. Strzelił on do tej pory 3 z 8 bramek zdobytych przez cały zespół.

Transmisja spotkania Zagłębie – GKS Tychy

Niedzielne spotkanie według naszych informacji nie będzie transmitowane w żadnej ze stacji telewizyjnych. W internecie z meczu Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy transmisja przeprowadzona będzie w serwisie Ipla.tv.

Który bukmacher oferuje najlepsze kursy na spotkanie Zagłębie – GKS Tychy?

Jeśli spodobały Ci się nasze typy, zachęcamy do obstawiania. Bukmacherzy, których możemy polecić to STS, forBet i Fortuna gdyż w momencie tworzenia tego artykuły oferowali oni najlepsze kursy na to wydarzenie.