Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze typy i kursy bukmacherskie (31.10.2023)

Los chciał, że w 1/16 finału Pucharu Polski do bezpośredniej walki staną dwie śląskie ekipy. Która z nich prawdopodobnie okaże się lepsza i dlaczego? O tym w tekście Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze typy. Miłej lektury.

Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze typy bukmacherskie

Piłkarze Górnika lubią chyba Jana Urbana. Skąd taka myśl? Gdy coraz głośnie zaczęto spekulować, że kolejna przegrana Żaboli będzie równoznaczna ze zwolnieniem doskonałego niegdyś napastnika, Lukas Podolski i spółka zaczęli wreszcie grać na miarę swojego potencjału. Determinacja pozwoliła im m.in. zremisować ze Śląskiem, a także pokonać Raków oraz łódzki KS. Następni w kolejce są zatem zawodnicy z oddalonego o jakieś 30 km Sosnowca.

zaglebie-sosnowiec-gornik-zabrze-typy

Tym razem stawką potyczki będzie awans do 1/8 finału krajowego pucharu. GKS Katowice przekonał się w poprzedniej rundzie, że Trójkolorowi absolutnie tych rozgrywek nie lekceważą. To samo na 99% czeka sosnowiczan. Górnik niemal na pewno rozstrzygnie na swoją korzyść pierwszą połowę opisywanego pojedynku lub przy dobrych wiatrach także całe wtorkowe starcie.

Bieżąca dyspozycja każdej z drużyn wskazuje zresztą jasno, iż Górnicy są w stanie urządzić sobie prawdziwy festiwal strzelecki na Stadionie Ludowym w Sosnowcu. Nasze Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze typy na przynajmniej dwa trafienia przyjezdnych zdają się tym samym być wzorową lokatą środków. Niewykluczone zresztą, że na dwóch golach się nie skończy.

Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze kursy bukmacherskie

Legalni polscy bukmacherzy dużo bardziej wierzą w zwycięstwo gości, co dla zorientowanych w temacie nie jest raczej zbyt dużym zaskoczeniem. Firma Fortuna proponuje przykładowo dokładnie 1.73 za triumf zespołu z Zabrza. W tym samym momencie ewentualna wygrana Zagłębiaków to kurs równy 4.50. Pomiędzy tymi dwiema wartościami tradycyjnie znajduje się przelicznik na podział oczek. Remis wyceniono tym razem na 3.80.

Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Bardzo kiepską informacją dla ekipy z Sosnowca jest to, że zabrzanie wzięli się ostatnio mocno w garść, czego efektem stały się trzy cenne wygrane z rzędu. Zespół dowodzony przez Artura Derbina znajduje się za to w zupełnie odmiennym położeniu. Fatalna dyspozycja właściwie od samego startu bieżącego sezonu sprawia, że od zajmowania ostatniej lokaty w 1. lidze uchrania ich jedynie jeszcze gorsza forma Chrobrego Głogów. Będąc kibicem popularnych Łowców Hanysów ciężko zatem o jakikolwiek optymizm.

Gdzie oglądać Zagłębie Sosnowiec – Górnik Zabrze? Transmisja i godzina

Tak się składa, że to Polsat posiada wyłączne prawa do transmitowania rozgrywek piłkarskiego Pucharu Polski. Relacja live z pojedynku Zagłębia Sosnowiec z Górnikiem Zabrze będzie więc dostępna na antenach stacji Polsat Sport. Jej początek zaplanowano na godz. 18:00 w dniu 31 października 2023 roku.