Żalgiris Kowno – Lech Poznań typy i kursy (3.08.2023)

Przed nami rewanżowy pojedynek Lecha Poznań z Żalgirisem Kowno w ramach drugiej rundy el. Ligi Konferencji Europy. Kolejorz znajduje się w dobrym położeniu po pierwszym starciu i nie powinien mieć większych kłopotów z odniesieniem sukcesu. Sprawdźcie nasze Żalgiris Kowno – Lech Poznań typy.

Żalgiris Kowno – Lech Poznań typy i przewidywania

Zanim omówimy przygotowane przez nas Żalgiris Kowno – Lech Poznań typy, musimy oczywiście cofnąć się do premierowego starcia tych dwóch ekip w ramach ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy. Doszło do niego w dniu 27 lipca 2023 roku. Zmagania toczyły się oczywiście w sercu Wielkopolski.

Żalgiris Kowno - Lech Poznań typy

Rywalizacja od początku układała się po myśli poznańskiej Lokomotywy. Kolejorz wyszedł na prowadzenie już w 11. minucie. Wówczas wynik zmagań otworzył Hotic. Rezultat 1:0 utrzymywał się dość długo, bo aż do 41. minuty. Wtedy prowadzenie gospodarzy podwyższył Milic.

Tuż przed przerwą poznaniacy wyprowadzili jeszcze jedno mocne uderzenie. Tym razem Hotic asystował, natomiast gola strzelił Murawski. Tym samym po pierwszej połowie Lech prowadził już 3:0 i znajdował się w naprawdę dobrej sytuacji. Trzeba było tylko tego nie zepsuć.

Na początku drugiej połowy rywale szukali szans na to, by odwrócić losy spotkania i złapać jakikolwiek kontakt. W 57. minucie strzelił Fasei i zrobiło się 3:1. Ta bramka nie sprawiła jednak, że goście nabrali wiatru w żagle. Później nie strzelali już ani oni, ani miejscowi  – rezultat 3:1 utrzymał się do ostatniego gwizdka arbitra.

Teraz czas na rewanż. Zważając choćby na przebieg pierwszego meczu tych dwóch drużyn, przeczuwamy, że zwycięstwo odnotuje Kolejorz. Ponadto prognozujemy, że gole będą padać z obu stron. Tak było w Poznaniu, taka sytuacja miała też miejsce w czterech z ostatnich pięciu starć z udziałem Żalgirisu Kowno.

Żalgiris Kowno – Lech Poznań ostatnie wyniki

Jak w niedawnych meczach prezentowały się zespoły z Kowna i Poznania? Zerknijmy na wyniki osiągane przez te dwie drużyny – pod uwagę wzięliśmy starcie w Poznaniu i wcześniejsze pojedynki.

Ostatnie mecze Żalgirisu Kowno

  • Lech Poznań – Żalgiris Kowno 3:1
  • Dainava Alytus – Żalgiris Kowno 1:1
  • Banga – Żalgiris Kowno 1:1

Ostatnie mecze Lecha Poznań

  • Lech Poznań – Żalgiris Kowno 3:1
  • Piast Gliwice – Lech Poznań 1:2
  • Alkmaar – Lech Poznań 4:0

Żalgiris Kowno – Lech Poznań bezpośrednie mecze

W najnowszej historii futbolu doszło tylko do jednego starcia tych dwóch ekip. Triumf odnotowała ekipa z Poznania, o czym wspominaliśmy wcześniej.

  • Lech Poznań – Żalgiris Kowno 3:1

27 lipca 2023 roku Lech Poznań zwyciężył 3:1. Taki rezultat padł na stadionie w sercu Wielkopolski.

Żalgiris Kowno – Lech Poznań kursy bukmacherskie

Kto jest faworytem tego spotkania w ujęciu bukmacherskim? Oni większe szanse na triumf dają poznańskiemu Kolejorzowi. Spójrzcie na te Żalgiris Kowno – Lech Poznań typy.

  • Wygrana Żalgirisu Kowno: 5,75
  • Remis: 4,00
  • Wygrana Lecha Poznań: 1,60

Gdzie oglądać Żalgiris Kowno – Lech Poznań? Transmisja

Mecz Żalgiris Kowno – Lech Poznań odbędzie się 3 sierpnia 2023 roku. O której Żalgiris Kowno – Lech Poznań? Początek o 18:00.

Transmisja dostępna będzie na plarformie Viaplay.