Zawodnicy z Adamowa urządzili sobie trening strzelecki

Zawodnicy z Adamowa urządzili sobie trening strzelecki

To już pewne! Damian Szymański i Adam Wiraszka (obaj Podlasie Biała Podlaska) w sezonie 2017/2018 reprezentowali będą barwy Sokoła Adamów. Obaj 23-latkowie wzięli udział w sobotnim sparingu zespołu prowadzonego przez Dariusza Dziewulskiego z Bizonem Jeleniec. Beniaminek IV ligi lubelskiej wygrał aż 8:2.

KOMENTARZ TRENERA

Dariusz Dziewulski:Największy minus tego sparingu to strata Mateusza Wassilowa, który doznał urazu kości strzałkowej. W tym meczu wyglądaliśmy lepiej niż w poprzednich grach kontrolnych. Co najważniejsze, mieliśmy do dyspozycji praktycznie pełną kadrę. Z powodu ważnych spraw służbowych z dalszej gry w naszym zespole zrezygnował Damian Skowron. Odezwał się do nas zawodnik Podlasia Sokołów Podlaski. To białoruski napastnik, który wyraził chęć gry w Sokole. Dziś jeszcze do nas nie dotarł, podobnie jak Mateusz Kacik. Brakuje nam środkowego obrońcy z prawdziwego zdarzenia, więc fajnie byłoby, gdyby ten zawodnik do nas dołączył. Cieszę się, że naszymi piłkarzami zostali Adam Wiraszka i Damian Szymański. W końcu złapałem oddech, bo to bardzo dobre wzmocnienia i będziemy mieli z tych chłopaków pożytek. Dziś nie wystąpił też Rafał Zin, ale i on zostaje w Adamowie.

NASTĘPNY MECZ

Dla piłkarzy Sokoła Adamów był to ostatni mecz kontrolny w letnim okresie przygotowawczym. 12 sierpnia o godzinie 17:00 podopieczni Dariusza Dziewulskiego zainaugurują rozgrywki ligowe, a ich domowym rywalem będzie Victoria Żmudź.

Sokół Adamów – Bizon Jeleniec 8:2 (3:2)
Bramki: Mateusz Baran x3, Sylwester Buga x2, Adam Wiraszka, Karol Borkowski, Michał Łukasik – Michał Botwina, ?

Sokół: Osial (46′ Dzido) – Lipiec, K. Nowicki (55′ P. Nowicki), Szymański, Łukasik – Cąkała, Rostek (55′ Sokołowski), Buga – Wiraszka, Borkowski (55′ Mat. Baran), Wassilow (10′ Bogucki, 65′ Mac. Baran).