Znamy obsadę 17. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej i 14. kolejki IV ligi lubelskiej

Znamy obsadę 17. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej i 14. kolejki IV ligi lubelskiej

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 17. kolejka III ligi lubelsko-podkarpackiej i 14. kolejka IV ligi lubelskiej. Znamy obsadę sędziowską poszczególnych spotkań.

Największy hit tej serii gier, a więc mecz Resovii z Motorem Lublin, poprowadzi trójka arbitrów reprezentujących Okręgowe Kolegium Sędziów w Białej Podlaskiej w składzie Paweł Sitkowski oraz jego asystenci Karol Walczuk oraz Piotr Jamrowski.

W IV lidze najciekawiej zapowiada się mecz Podlasia z Kryształem, który sędziować będą chełmscy rozjemcy w składzie Piotr Gnaś (jako główny) oraz Przemysław Kołtun i Radosław Sieraj (liniowi).

Obsada sędziowska meczów lubelskich drużyn w 17. kolejce III ligi lubelsko-podkarpackiej:

Sobota, 12:00: Avia Świdnik – JKS 1909 Jarosław, sędzia: Jakub Tomoń (Rzeszów)
Sobota, 13:00: Polonia Przemyśl – Tomasovia Tomaszów Lubelski, sędzia: Radosław Wąsik (Lublin)
Sobota, 13:00: Resovia – Motor Lublin, sędzia: Paweł Sitkowski (Biała Podlaska)
Sobota, 14:00: Wólczanka Wólka Pełkińska – Chełmianka Chełm, sędzia: Wojciech Myć (Lublin)
Sobota, 14:00: Lublinianka – AMSPN Hetman Zamość, sędzia: Paweł Smyk (Biała Podlaska)
Niedziela, 13:00: Lewart Lubartów – Karpaty Krosno, sędzia: Tomasz Mroczek (Mielec)
Niedziela, 13:00: Orlęta Radzyń Podlaski – Izolator Boguchwała, sędzia: Łukasz Woliński (Lublin)

Obsada sędziowska 14. kolejki IV ligi lubelskiej:

Sobota, 11:00: Podlasie Biała Podlaska – Kryształ Werbkowice, sędzia: Piotr Gnaś (Chełm)
Sobota, 13:00: Polesie Kock – Opolanin Opole Lubelskie, sędzia: Przemysław Wróbel (Biała Podlaska)
Sobota, 13:00: Orlęta Łuków – Granica Dorohusk, sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin)
Sobota, 13:00: Włodawianka Włodawa – Hetman Żółkiewka, sędzia: Rafał Reszka (Lublin)
Niedziela, 13:00: Stal Kraśnik – Victoria Żmudź, sędzia: Tomasz Ostrowski (Zamość)
Niedziela, 13:00: Janowianka Janów Lubelski – Powiślak Końskowola, sędzia: Paweł Tucki (Zamość)
Niedziela, 13:00: Górnik II Łęczna – Orion Niedrzwica Duża, sędzia: Wojciech Rek (Lublin)
Niedziela, 13:00: Unia Hrubieszów – Lutnia Piszczac, sędzia: Piotr Burak (Zamość).

0 0 vote
Article Rating