Znicz Pruszków – Motor Lublin typy i kursy bukmacherskie (10.11.2023)

Mamy dla was rewelacyjne Znicz Pruszków – Motor Lublin typy. Sprawdźcie, co przeczuwamy przed meczem 15. kolejki Fortuna 1. ligi. Niewątpliwie warto przestudiować nasze prognozy!

Znicz Pruszków – Motor Lublin typy bukmacherskie

Musimy jeszcze krótko przeanalizować nasze Znicz Pruszków – Motor Lublin typy na mecz w Pruszkowie. Na pewno wielce prawdopodobne jest to, że premierową bramkę w tym meczu wywalczy Motor. Skąd taka prognoza? W tym miejscu warto odnotować, że lubelski zespół zdobył premierowe trafienie w cztereh ostatnich wyjazdowych meczach pierwszej ligi.

Znicz Pruszków - Motor Lublin typy

Poza tym prognozujemy, że mecz zakończy się remisem. Właśnie remis padł w trzech z ostatnich czterech bezpośrednich starć tych dwóch ekip. Wymowne, prawda? Naszym zdaniem jest to niezwykle wymowna statystyka.

Spójrzmy jeszcze na sytuację w tabeli Fortuna 1. ligi. Motor Lublin jest obecnie siódmą drużyną w tym zestawieniu. Lubelska ekipa do tej pory siedem razy wygrywała, dwukrotnie dzieliła się punktami i pięć razy przegrywała. W sumie ma na koncie 23 punkty.

Znicz Pruszków natomiast znajduje się na samym dnie tabeli. Ta ekipa zajmuje 18. miejsce, z dorobkiem zaledwie 11 “oczek”. To efekt trzech wygranych meczów, dwóch remisów, a także dziewięciu porażek.

Znicz Pruszków – Motor Lublin kursy bukmacherskie

Spotkanie w Pruszkowie zapowiada się bardzo ciekawie. Jeżeli chodzi o kursy bukmacherskie, to większe szanse na triumf ma Motor Lublin (2,42). Kurs na wygraną Znicza to 2,90, a na remis – 3,20.

Jak zatem można skomentować te przewidywania bukmacherów? Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że ten mecz nie ma takiego żelaznego faworyta. Tutaj wiele może się zadziać. Zarówno jedni, jak i drudzy mają szanse na odnotowanie zwycięstwa. To prawda, nieco większe szanse przypisuje się Motorowi, ale Znicz na pewno postawi twarde warunki.

Znicz Pruszków – Motor Lublin bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Ostatni bezpośredni pojedynek tych dwóch ekip miał miejsce 8 kwietnia 2023 roku. Wówczas emocji nie brakowało. Ostatecznie Motor Lublin wygrał 2:1. Wcześniej dwa razy z rzędu te drużyny remisowały 0:0.

Jeżeli chodzi o ostatnie wyniki tych dwóch ekip, to Znicz Pruszków ma za sobą dwie porażki – z Chrobrym Głogów 0:1 i Arką Gdynia 0:2, a także remis z Miedzią Legnica 1:1.

Motor Lublin natomiast remisował 2:2 z Wisłą Płock, a poza tym pokonywał Odrę Opole 2:0 i Chrobrego Głogów 1:0.

Gdzie oglądać Znicz Pruszków – Motor Lublin? Transmisja i godzina

Pojedynek Znicz Pruszków – Motor Lublin odbędzie się w ramach 15. kolejki Fortuna 1. ligi. Mecz został przewidziany na 10 listopada 2023 roku. Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 18:00. Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja “na żywo”.

Spotkanie będzie można oglądać na platformie Polsat Box Go lub w modelu PPV poprzez centrum meczowe Statscore. Każdy na pewno znajdzie dogodne rozwiązanie.