Wszystko zostaje w rodzinie. Tarnowski trenerem Kłosa!

Wszystko zostaje w rodzinie. Tarnowski trenerem Kłosa!

W ostatnich dniach z funkcji pierwszego trenera Kłosa Chełm zrezygnował Robert Tarnowski. Poszukiwania jego następcy nie trwały zbyt długo. Wiadomo już, że nowym szkoleniowcem ligowego beniaminka będzie… Marek Tarnowski, prywatnie młodszy brat byłego coacha. 

– Nowym trenerem Kłosa Chełm będzie Tarnowski – zaskoczył prezes klubu Lucjan Jarocki. – Tyle tylko, że nie Robert Tarnowski, a Marek Tarnowski dodaje z uśmiechem sternik.

Marek Tarnowski prywatnie jest młodszym bratem byłego już coacha ligowego beniaminka. – Cel postawiony przed nowym trenerem to utrzymanie, a co do więzi rodzinnych, liczymy, że Marek wyjdzie z cienia brata i zdobędzie przynajmniej trzy punkty więcej od niego – tłumaczy prezes.

Nowy szkoleniowiec IV-ligowca pracował ostatnio z młodzieżą w Kłosie Chełm, wcześniej trenował natomiast Sawenę Sawin. – Treningi rozpoczynamy po nowym roku, jednak trener zacznie swoją pracę już teraz. Z drużyny odeszło kilku chłopaków i trzeba rozglądać się za następcami – kończy Lucjan Jarocki.