Zostań w domu i zapytaj piłkarza: Grzegorz Bonin

Zostań w domu i zapytaj piłkarza: Grzegorz Bonin

Rozpoczynamy kolejną serię, której twórcami są czytelnicy portalu Lubsport.pl. Tym razem zapraszamy Was do wzięcia udziału w Q&A z piłkarzami związanymi z Lubelszczyzną. W ogniu pytań znajdą się czterej zawodnicy, którzy jeszcze niedawno grali w III-ligowych drużynach z regionu. Swój udział zadeklarowali: nowy nabytek Lublinianki Grzegorz Bonin, występujący od początku sezonu 2019/2020 w Opolaninie Opole Lubelskie Filip Drozd, wracający po kontuzji nowy zawodnik Lewartu Lubartów Arkadiusz Maksymiuk oraz związany obecnie ze Świdniczanką Świdnik Mały Sebastian Orzędowski. 

Pierwszym przepytywanym będzie Grzegorz Bonin. Nowa seria daje niepowtarzalną okazję, aby zadać pytanie byłemu piłkarzowi występującemu na poziomie Ekstraklasy w barwach takich klubów jak: Korona Kielce, Górnik Zabrze czy Górnik Łęczna. Zawodnik występujący na pozycji pomocnika ostatnią rundę spędził w Motorze Lublin, a zimą zasilił szeregi IV-ligowej Lublinianki. 

Zasady pozostają niezmienne: Wy piszecie swoje pytania w komentarzach, a my wybieramy najciekawsze z nich i kontaktujemy się z wybraną osobą. Rozmowy zawierające odpowiedzi na nurtujące Was pytania umieścimy w najbliższych dniach na naszej stronie. Na pytania do Grzegorza Bonina czekamy do soboty do godziny 18:00.

0 0 vote
Article Rating