Zrinjski – Legia Warszawa transmisja: Gdzie oglądać na żywo? (26.10.2023)

Zrinjski – Legia Warszawa transmisja: Gdzie oglądać na żywo? (26.10.2023)
fot. Icon Sport

Legia Warszawa ma przed sobą kolejny pojedynek w ramach fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. W trzeciej kolejce tych zmagań rywalem “Wojskowych” będzie Zrinjski. Poniżej wyjaśniamy, gdzie dostępna będzie Zrinjski – Legia Warszawa transmisja z tego pojedynku. Koniecznie przeczytajcie, a wszystko stanie się jasne.

Gdzie oglądać Zrinjski – Legia Warszawa? Transmisja na żywo

W pierwszej kolejności warto zajrzeć do tabeli grupy E Ligi Konferencji Europy. Obecnie liderem tego zestawienia jest Zrinjski. Najbliższy przeciwnik Legii wygrał jeden mecz, a jeden przegrał. Bilans bramkowy tej ekipy to 4:4.

Legia Warszawa też raz wygrała i raz przegrała, ale w tabeli jest… ostatnia. Bilans bramkowy to 3:3. Pozycja “Wojskowych” świadczy o tym, jak wielki ścisk panuje w grupie E po dwóch kolejkach.

Teraz czas na kolejne emocje! Zrinjski – Legia Warszawa gdzie oglądać? Bezpośrednia transmisja dostępna będzie na kanale TVP Sport, a także na platformie Viaplay.

Zrinjski – Legia Warszawa transmisja: Gdzie obejrzeć i o której godzinie mecz?

Oczywiście uruchomiona zostanie również transmisja internetowa w serwisie sport.tvp.pl. Zrinjski – Legia Warszawa transmisja pojawi się również w aplikacji mobilnej TVP Sport. Możliwości na obejrzenie tego pojedynku jest więc naprawdę sporo.

A kiedy w ogóle odbędzie się pojedynek Zrinjski – Legia Warszawa? To spotkanie zaplanowane zostało na 26 października 2023 roku. Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 21:00.

Legia przełamie się w LKE?

Wytłumaczyliśmy wam już bardzo precyzyjnie Zrinjski – Legia Warszawa gdzie oglądać. Musimy jeszcze odnotować jedną ważną kwestię. Chodzi o to, kto jest faworytem tego spotkania.

Większe szanse na triumf przypisuje się Legii. Miejmy nadzieję, że “Wojskowi” przywiozą do Polski komplet punktów. W tym meczu powalczą o przełamanie złej passy w postaci 4 porażek z rzędu.