Zrinjski – Legia Warszawa typy i kursy bukmacherskie (26.10.2023)

Przed Legią Warszawa kolejny pojedynek w ramach Ligi Konferencji Europy. Przed tym starciem przedstawiamy wam godne uwagi Zrinjski – Legia Warszawa typy. Nasze prognozy niestety nie są optymistyczne dla drużyny ze stolicy Polski. Co konkretnie przeczuwamy?

Zrinjski – Legia Warszawa typy bukmacherskie

Powyżej przedstawiliśmy nasze Zrinjski – Legia Warszawa typy. Być może dla niektórych są one zaskoczeniem, a być może nie. Oczywiście tradycyjnie wyjaśniamy, skąd właśnie takie, a nie inne przeczucia względem tego pojedynku.

Zrinjski - Legia Warszawa typy

Wygraną gospodarzy przewidujemy choćby ze względu na ostatnią formę drużyn, które będą mierzyć się w ramach tego spotkania. Legia Warszawa w poprzednich pojedynkach prezentowała się dość mizernie. Poniosła cztery porażki z rzędu, co jest bardzo wymowne. Zrinjski natomiast w pięciu poprzednich spotkaniach aż cztery razy wygrał.

W kontekście tego pojedynku przewidujemy również to, że gospodarze zdobędą pierwszego gola. To dlatego, że ekipa z Mostaru strzeliła premierową bramkę w trzech ostatnich meczach u siebie w ramach Ligi Konferencji Europy.

Zrinjski – Legia Warszawa kursy bukmacherskie

My przeczuwamy, że ten mecz wygrają gospodarze. Bukmacherzy zaś większe szanse na triumf dają warszawskiej Legii. Sugerują, że ten zespół zwycięży! Kurs na wygraną Legii to 2,21. Kurs na remis wynosi 3,25, a na wygraną drużyny gospodarzy jest to 3,15.

Zrinjski – Legia Warszawa bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Zerknijmy jeszcze na ostatnie wyniki tych dwóch drużyn. Zrinjski w poprzednich dwóch pojedynkach notował zwycięstwa. 18 października 2023 roku ta drużyna pokonała Velez Mostar 3:0, zaś 9 października 2023 roku było 2:0 dla Zrinjskiego (pojedynek ze Sloga Doboj). 5 października 2023 Aston Villa rozprawiła się z najbliższym rywalem Legii 1:0.

Legia Warszawa ostatnio zaś przegrywała mecz za meczem – z Alkmaar 0:1, Rakowem Częstochowa 1:2, a także ze Śląskiem Wrocław 0:4.

Poprzednio te dwie ekipy spotkały się 19 lipca 2016 roku. Wtedy Legia wygrała ze Zrinjskim 2:0. 12 lipca 2016 było natomiast 1:1.

Gdzie oglądać Zrinjski – Legia Warszawa? Transmisja i godzina

Oczywiście pewnie wiele osób ciekawi się, gdzie i kiedy oglądać mecz Zrinjski – Legia Warszawa. Za moment odpowiemy na to pytanie. Najpierw trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że będzie to spotkanie w ramach trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Emocji na pewno tutaj nie zabraknie nawet przez moment.

Spotkanie zostało przewidziane na 26 października 2023 roku. Rywalizacja ruszy natomiast o godzinie 21:00.

Warto odnotować, że bezpośrednia transmisja pojawi się na internetowej platformie Viaplay, ale i na TVP Sport.

Chcesz obejrzeć ten mecz zupełnie za darmo? Nie ma najmniejszego kłopotu. Będzie to jak najbardziej możliwe. Stream live znajdziesz w serwisie sport.tvp.pl. Zamierzasz skorzystać z urządzenia mobilnego, jak choćby smartfon czy tablet? W takim przypadku warto sięgnąć po oficjalną aplikację TVP Sport. Podkreślmy, że stream w tym miejscu będzie zupełnie darmowy i w pełni legalny.