Przełamanie Motoru! (ZAPIS RELACJI NA ŻYWO)

Każda passa się kiedyś kończy. Z takiego założenia wyszli piłkarze Motoru Lublin, którzy do meczu z JKS-em 1909 Jarosław podeszli po serii sześciu porażek w oficjalnych spotkaniach. Przełamanie przyszło we właściwym momencie. Po bramkach Marcina Michoty i Kamila Stachyry żółto-biało-niebiescy ograli ekipę Mariusza Sawy 2:0. Zapraszamy do zapoznania się z zapisem naszej relacji na żywo z tego pojedynku!

Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław 2:0 (1:0)
Bramki: Marcin Michota 20′, Kamil Stachyra 59′

Motor: Socha – Kowalczyk, Gieraga, Tadrowski, Dikij – Michota (88′ Gąsiorowski), Tymosiak, Król (76′ Piekarski), Oziemczuk (81′ Zaniewski), Kaczmarek – Stachyra (85′ Kamiński)

JKS: Strączek – Daszyk, Świech, Sobol, Gliniak, Kłusek, Kycko, Kaganek (77′ Bała), Rop (85′ Czyż), Pękala (46′ Aab), Raba (73′ Surmiak)

Żółte kartki: Marcin Świech, Kamil Kłusek
Widzów: 1 796
Sędzia: Kamil Adamski (Kielce)

No wreszcie! Motor Lublin z pierwszym kompletem punktów w sezonie 2016/2017! Żółto-biało-niebiescy ograli JKS 1909 Jarosław 2:0, po bramkach Marcina Michoty i Kamila Stachyry.

90+4′ Koniec meczu!

90+3′ Sam na sam z bramkarzem wyszedł Konrad Gąsiorowski, ale sędzia boczny podnosi chorągiewkę. Spalony!

90+2′ Mieliśmy chwilę przerwy w grze. Ucierpiał jeden z przyjezdnych.

90+1′ Pogramy jeszcze przez cztery minuty!

90′ Słupek ratuje gości! Było blisko trzeciego trafienia…

89′ Za chwilę dowiemy się, jak długo potrwa jeszcze ten mecz.

88′ Konrad Gąsiorowski zastąpił Marcina Michotę.

87′ Trzy minuty do końca regulaminowego czasu gry.

86′ Wejdzie też Konrad Gąsiorowski.

85′ Szymon Kamiński zmienia Kamila Stachyrę. Natomiast Kacpra Ropa zastąpił Aleksander Czyż.

84′ Będzie też zmiana w zespole z Jarosławia.

83′ A przy linii bocznej widzimy już gotowego do zmiany Szymona Kamińskiego.

82′ Motor stara się przetrzymać piłkę na połowie rywala.

81′ Kamila Oziemczuka zmienia Łukasz Zaniewski.

80′ Dziesięć minut do końca!

79′ Będzie jeszcze jedna zmiana w Motorze. Niestety urazu doznał “Oziem”.

78′ Szukają trzeciej bramki lublinianie.

77′ Trener JKS-u zdecydował się na dokonanie trzeciej korekty w składzie swojego zespołu. Schodzi Kaganek, a wchodzi na boisko Bała.

76′ Pierwsza zmiana w Motorze. Schodzi Król, a zmienia go nie Kato, a Piekarski.

75′ Rafał Król niestety nie wróci na murawę.

74′ Była szansa dla lublinian, ale Ivanowi Dikijowi zabrakło precyzji, by wykończyć to dośrodkowanie z rzutu rożnego… Szkoda!

73′ Awizowana zmiana w JKS-ie. Schodzi Raba, a zastępuje go Surmiak.

72′ Wydaje się, że do zmiany dojdzie też w zespole gospodarzy, bowiem jakiegoś urazu doznał Rafał Król.

71′ Tymczasem Mariusz Sawa szykuje drugą zmianę.

70′ W kontrze przyjezdni. Dobrze gra dzisiaj Paweł Socha.

69′ … Mariusz Sawa zachował możliwość dokonania trzech korekt.

68′ Jacek Magnuszewski może wykorzystać jeszcze cztery zmiany…

67′ Szansa na trzeciego gola! Nic z tego…

66′ W przypadku zwycięstwa nad JKS-em Motor wskoczy najprawdopodobniej na dwunaste miejsce w tabeli.

65′ A nasi siatkarze podzielili los Pawła Fajdka… Fatalny dzień Polaków w Rio.

64′ Dogranie Kaczmarka, ale zabrakło celności Marcinowi Michocie.

63′ Wydaje się, że już nikt, ani nic nie odbierze zwycięstwa Motorowi.

62′ Jeszcze próbują goście, ale dobrze między słupkami Paweł Socha.

61′ Żółtą kartką ukarany Kamil Kłusek.

60′ Godzina gry za nami. Motor – JKS 2:0.

59′ No i mamy gola na 2:0! Uderzenie z rzutu wolnego Artura Gieragi, piłkę sparował Strączek, ale dobitka Kamila Stachyry była skuteczna! Brawo!

58′ Okazja dla Motoru. Rzut wolny z okolic trzydziestego metra.

57′ Ponownie jarosławianie i ponownie piłka w rękach Sochy.

56′ Uderzał jeden z przyjezdnych, ale nie miał problemów z interwencją Socha.

55′ Motor potrzebuje drugiego gola. Wciąż powtarzamy, że wynik 1:0 jest niezwykle niebezpieczny.

54′ Akcja gości, lecz między słupkami pewnie Socha.

53′ Pisaliśmy wcześniej o występie polskich siatkarzy w Rio, ale przemilczymy ten temat.

52′ Ciekawe, czy obejrzymy dziś debiut Kato? 🙂

51′ Piłka dla jarosławian. Faul w ataku.

50′ Będzie jeszcze szansa dla lublinian. Rzut rożny.

49′ Rzut wolny dla Motoru i blisko drugiego gola! Wspaniała parada Strączka ratuje JKS!

48′ Żółtą kartką ukarany Marcin Świech.

47′ Rzut rożny dla przyjezdnych, ale skończyło się tylko na strachu.

46′ JKS z jedną zmianą w składzie. Aab zastąpił Pękalę.

46′ Gramy dalej!

Motor Lublin prowadzi z JKS-em 1909 Jarosław 1:0. Wracamy za kwadrans!

45′ Przerwa!

44′ Minuta do przerwy…

43′ Przerwa w grze. Ucierpiał jeden z piłkarzy Motoru.

42′ Za chwilę dowiemy się ile minut doliczy sędzia.

41′ Po chwili JKS miał jeszcze rzut wolny, jednak to nie było dobre rozegranie i piłka dla Motoru.

40′ Kontra przyjezdnych, ale czujny na przedpolu Paweł Socha.

39′ … a może to tylko cisza przed burzą? 🙂

38′ Jedni i drudzy już jakby czekają na przerwę…

37′ Gra teraz toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

36′ A w Rio Polska coraz bliżej wyrównania 🙂

35′ Odnotujmy jeszcze, że w sektorze gości są też fani JKS-u.

34′ Ten mecz obserwuje 1 796 kibiców.

33′ Trzeba jednak pamiętać, że wynik 1:0 jest bardzo niebezpieczny.

32′ Wydaje się, że Motor kontroluje wydarzenia na murawie.

31′ Arena Lublin czeka na drugiego gola!

30′ A w Rio Polska przegrywa z USA 0:1. W drugim secie jest 11:9 dla nas.

29′ Miejmy nadzieję, że Motor weźmie przykład z Avii Świdnik, która wygrała 3:1 z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

28′ Wysoko grają goście. Zaczynają podejmować coraz większe ryzyko.

27′ Nic z tego, ale wciąż przy piłce lublinianie.

26′ Faul w środkowej strefie i gospodarze mają rzut wolny.

25′ Dobrze wygląda Motor. No w końcu!

24′ Miał okazję Kamil Stachyra, ale jego strzał był niecelny.

23′ Widać, że JKS nie zamierza się poddawać. Tu jeszcze będzie ciekawie!

22′ Dobrze byłoby, gdyby lublinianie udokumentowali swoją przewagę drugim trafieniem.

21′ Jest dobrze, ale nie idealnie. Za nami przecież dopiero dwadzieścia minut.

20′ Jest przełamanie! 1:0 dla gospodarzy! Kaczmarek zagrał klepkę z Oziemczukiem, a całą akcję sfinalizował Marcin Michota!

19′ Nieźle prezentują się gracze Jacka Magnuszewskiego. Brakuje gola!

18′ Próbował Rafał Król i było blisko! Ostatecznie ta piłka przeleciała obok bramki.

17′ Będzie okazja dla gospodarzy. Rzut rożny.

16′ Kibice na Arenie wciąż czekają na pierwszego gola gospodarzy w tym sezonie.

15′ Aktywny jest Paweł Kaczmarek.

14′ Skrzydłem Motor, ale dobrze łapie piłkę Strączek.

13′ Chwila przerwy, bowiem ucierpiał Oziemczuk. Były zawodnik Avii gra dalej.

12′ Jeszcze raz goście, ale czujnie defensywa Motoru.

11′ Otwarty mecz w Lublinie. Tym razem atak ekipy Mariusza Sawy, lecz między słupkami pewnie Socha.

10′ Mieli okazję lublinianie, ale tam był spalony. Zacznie JKS.

9′ Blisko dziesięć minut gry za nami. 0:0 na Arenie Lublin.

8′ W ataku JKS, ale to dośrodkowanie nie było precyzyjne.

7′ Nieźle wygląda dziś środek pola gospodarzy.

6′ Szybki atak Motoru zakończony niecelnym uderzeniem “Oziema”.

5′ Odpowiedź gości, ale czujnie defensywa lublinian.

4′ Wciąż przy piłce Motor, ale niewiele z tego wynika.

3′ Za zdobywanie bramek w Motorze Lublin odpowiadać ma Kamil Stachyra. W poprzednich meczach niezbyt dobrze wywiązywał się z tej roli…

2′ Od początku dłużej przy piłce utrzymują się faworyzowani gospodarze.

1′ Zaczęli!

Godzina 18:58 – Jedni i drudzy już na murawie!

Godzina 18:55 – Odnotujmy jeszcze, że w składzie gospodarzy nie ma Ivana Pechy, który został już zgłoszony do rozgrywek.

Godzina 18:53 – Po piłkarzach Motoru widać duże skupienie. Oni zrobią wszystko, by zmazać plamę za słaby początek sezonu.

Godzina 18:50 – Dziesięć minut do startu spotkania. Emocje rosną!

Godzina 18:44 – Znamy już wyjściowe jedenastki obu drużyn. Na ławce gospodarzy m.in. Kato, Zaniewski czy Falisiewicz.

Godzina 18:40 – Witamy z Areny Lublin! Do startu meczu już tylko dwadzieścia minut! Niebawem poznamy składy obu drużyn.

Godzina 0:40 – Nasza relacja z Areny Lublin rozpocznie się około godziny 18:40. Przypominamy, że spotkanie ruszy punktualnie o 19:00.