AZS PSW Biała Podlaska godnie zakończył sezon

AZS PSW Biała Podlaska godnie zakończył sezon

W ostatnim meczu Ekstraligi kobiet w sezonie 2017/2018 zespół AZS PWS Biała Podlaska pokonał Unifreeze Górzno 5:1. Drużyna prowadzona przez Michała Kwietnia uplasowała się ostatecznie na dziewiątej pozycji. 

KOMENTARZ TRENERA

Michał Kwiecień:  Zależało nam na tym, żeby godnie zakończyć sezon. Dość szybko zapewniliśmy sobie utrzymanie i mogliśmy się z tego cieszyć. W końcówce dopadły nas kontuzje i choroby. Tym bardziej cieszy dobra gra i okazałe zwycięstwo. W tym meczu wyszliśmy szybko na prowadzenie, ale też bardzo szybko straciliśmy bramkę. Błąd przy wyprowadzeniu piłki spowodował chwilową dezorganizację w naszych szeregach. Konsekwentnie jednak dążyliśmy do tego, co sobie przed spotkaniem założyliśmy. Udokumentowaliśmy to nie tylko kolejnymi bramkami, ale też kontrolą gry. Na pewno jest kilka elementów, które należy poprawić, lecz na gorąco nie ma co o tym mówić, bo jest na to za wcześnie. 

AZS PSW Biała Podlaska – Unifreeze Górzno 5:1 (4:1)
Bramki: Dominika Gąsieniec 2′, 90′, Elżbieta Edel 15′, 41′, Klaudia Płoska 30′ – Dominika Kopińska 6′ (rzut karny)

AZS PSW: Gocel – Sosnowska, Edel, Bosak, Michalska – Gąsieniec, Wołos, Kuciewicz, Mikołajczak (70′ Niedbała) – Dranouskaya (75′ Najdychor), Płoska (75′ Kozlynets).

Żółta kartka dla AZS PSW: Klaudia Gocel
Sędziowała: Anna Adamska (Kielce).

fot. KS Unifreeze Górzno