Mecz ciosów nie dla AZS PSW Biała Podlaska

Mecz ciosów nie dla AZS PSW Biała Podlaska

Porażkę na koniec rundy zasadniczej w Ekstralidze kobiet zanotowały piłkarki nożne AZS PSW Biała Podlaska. Lepszym zespołem od podopiecznych Michała Kwietnia okazała się Sportowa Czwórka Radom, która wygrała u siebie 2:1.

KOMENTARZ TRENERA

Michał Kwiecień:  Był to mecz, w którym było bardzo dużo walki wręcz. Nie do końca chodziło nam o to, żeby rozegrać takie spotkanie, ale niestety do tego zostało ono sprowadzone. Mało było samego grania w piłkę, a więcej szarpania się. W pewnym momencie nie potrafiliśmy utrzymać naszych nerwów na wodzy. W konsekwencji ujrzeliśmy dwie czerwone kartki. Na pewno nie udało nam się też zrealizować tego, co zakładaliśmy sobie przed tą konfrontacją. Jest jednak pewien pozytyw po tym starciu, bo drużyna grająca w dziewiątkę potrafiła przejąć inicjatywę w tym meczu. Bramka na 1:2 dodała nam wiary w to, że możemy z Radomia wywieźć punkt. Dziewczyny pokazały serce do walki i charakter. To napawa optymizmem przed kolejnymi potyczkami.

NASTĘPNA KOLEJKA

2 maja AZS PSW Biała Podlaska zagra na wyjeździe z AZS-em UJ Kraków.

Sportowa Czwórka Radom – AZS PSW Biała Podlaska 2:1 (1:0)
Bramki: Monika Płóciennik 45′, Aleksandra Szydło 55′ – Ewa Cieśla 77′

AZS PSW: Dewicka – Sosnowska, Bosak, Edel, Niedbała (46′ Kapustina) – Wołos, Kuciewicz (85′ Mikołajczak), Gąsieniec, Michalska, Dranouskaya (70′ Karplyuk) – Cieśla.

Żółte kartki dla AZS PSW: Agata Wołos x2, Kinga Niedbała
Czerwone kartki dla AZS PSW:
 Agata Wołos 59′ (za drugą żółtą), Katarzyna Michalska 76′ (za niesportowe zachowanie).

fot. Monika Sidorowska (archiwum)