Dramatyczna końcówka na plus

W spotkaniu 3. kolejki I ligi mężczyzn grupy C piłkarze ręczni AZS-u AWF Biała Podlaska pokonali na własnym terenie KSSPR Końskie 28:27. Początek spotkania udanie rozpoczęli bialczanie, którzy po kwadransie prowadzili różnicą pięciu bramek. Rywale co prawda odrobili stratę, ale ostatnie pięć minut pierwszej połowy ponownie należało do podopiecznych Dmitrija Tichona, którzy na przerwę schodzili z czterobramkowym prowadzeniem. Po niej zawodnicy z powiatu koneckiego przejęli inicjatywę i na kwadrans przed zakończeniem spotkania zniwelowali straty. Ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy w końcówce meczu zachowali więcej zimnej krwi i mogli cieszyć się z kolejnego zwycięstwa. Najwięcej bramek w drużynie gospodarzy zdobył Michał Bekisz (siedem).

AZS AWF Biała Podlaska – KSSPR Końskie 28:27 (15:11)

AZS AWF: Adamiuk, Sętowski, Kozłowski – Bekisz 7, Ziółkowski 6, Małecki 4, Banaś 3, Urbaniak 2, Niedzielenko 2, Kruczkow 2, Nowicki 1, Wołyncew 1, Łazarczyk, Stefaniec.

KSSPR: Szot – Goliszewski 6, Sękowski B. 5, Napierała 4, Pilarski 3, Matyjasik 3, Gasin 3, Woś 1, Sętowski W. 1, Słonicki 1, Maleszak.