Po weekendzie z piłką ręczną

Po weekendzie z piłką ręczną

Ostatni weekend lutego był bardzo udany dla szczypiornistów oraz szczypiornistek z województwa lubelskiego. Poniżej przedstawiamy poszczególne wyniki spotkań, jakie padały w ligowych spotkaniach: PGNiG Superligi Kobiet, I ligi mężczyzn grupy C oraz II ligi mężczyzn grupy III mistrzowskiej i niemistrzowskiej.

PGNiG SUPERLIGA KOBIET

KPR Gminy Kobierzyce – MKS Perła Lublin 16:26 (4:13)

KPR Gminy: Ciesiołka, Lis – Kucharska 4, Michalak 3, Dąbrowska 2, Koprowska 2, Skalska 2, Kuriata 1, Wesołowska 1, Wiertelak 1, Kaźmierska, Kozioł, Walczak.

MKS Perła: Gawlik, Besen –  Szarawaga 7, Moldrup 4, Nocuń 4, Gęga 2, Kowalska 2, Łabuda 2, Stasiak 2, Królikowska 1, Nestsiaruk 1, Rosiak 1, Achruk.


I LIGA MĘŻCZYZN GRUPA C

MKS Padwa Zamość – KS Uniwersytet Radom 28:26 (11:10)

MKS Padwa: Drabik, Wnuk – Szymański 10, S. Fugiel 5, T. Fugiel 5, Mroczek 2, Gałaszkiewicz 2, Kłoda 2, Misalski 2, Puszkarski, Bigos, Sałach, Adamczuk, Radwański, Pomiankiewicz, Teterycz.

Uniwersytet: Markowski, Sulima – Rojek 9, Kubajka 8, Pawelec 3, Gruszczyński 2, Banaczek 2, Socha 1, Maszczyński 1, Wasik, Kiraga, Stanik.


KPR Legionowo AZS AWF Biała Podlaska 28:29 (14:14)

KPR: Węgrzyn, Wyrozębski – Jędrzejewski 6, Fąfara 6, Prątnicki 5, Ciok 5, Grabowski 4, Bielawski 1, Ignasiak 1, Gawęcki, Suliński.

AZS AWF: Kozłowski – Valyntsau 9, Kruchkou 7, Urbaniak 5, Ziółkowski 4, Banaś 2, Nowicki 1, Małecki 1, Bekisz.


II LIGA MĘŻCZYZN GRUPA III NIEMISTRZOWSKA

AZS UMCS Lublin – TS Siemiatycze 29:26 (12:10)

AZS UMCS: Wójcik, Pałkiewicz – Dmytruk 5, Jedut 4, Drozd 4, Pieczykolan 4, Pawelczuk 4, Burek 3, Karpiński 3, Serafin 2, Muszyński.

TS: Niesterowicz – Bartosiak 9, Jaroszewicz 5, Gołubkiewicz 5, Stasiuk 3, Mikowski 3, Sztuk 1, Żuk, Tatarczuk.


SPR Nowe Piekuty – UKS Olimpia Biała Podlaska 27:31 (15:18)

SPR: K. Niemyjski, A. Niemyjski – Piekutowski 9, Pruszyński 5, Krassowski 5, Pruszyński 4, Broniek 2, Kostro 1, Kulesza 1, Pietraszewski, Dobrogowski, Budniak, Wiski, Malinowski, Woroszył.

UKS: Niedzielski, Stroiński – Polok 6, Tarasiuk 6, Grochowski 4, Jaszczuk 4, G. Olichwiruk 4,  Szyszko 2, Cielecki 1, Michalczuk 1, M. Olichwiruk 1, Winnicki 1, Kobyliński 1, Leszczuk, Fic.


II LIGA MĘŻCZYZN GRUPA III MISTRZOWSKA

AZS AWF Warszawa – Azoty II Puławy 29:33 (13:16)

AZS AWF: Górecki, Wiejek – Kacperski 5, J. Rogowski 4, Tuszyński 4, Salach 3, Słomiński 3, Ciechomski 3, Bratkowski 3, Guściora 2, Haliński 1,Szadkowski 1, Czarnecki, Rutkowski.

Azoty: Wiejak, D. Janicki, Borucki – Mchawrab 12, Przychodzeń 6, Adamczuk 4, Pezda 3, Baranowski 3, Flont 2, Kosiak 2, Batyra 1, K. Janicki, Malinowski, Bielawski, Szewczyk.