Rzuty karne szczęśliwe dla szczypiornistów z Białej Podlaskiej

Rzuty karne szczęśliwe dla szczypiornistów z Białej Podlaskiej

Szczypiorniści UKS Olimpia Biała Podlaska odnieśli piątą wygraną w rozgrywkach II ligi piłki ręcznej grupy III niemistrzowskiej. Podopieczni Marcina Stefańca dopiero w rzutach karnych okazali się skuteczniejsi od KS-u Warszawianka, a decydującą “siódemkę” wykorzystał Jakub Szyszko. Najskuteczniejszym zawodnikiem po stronie gości był Jakub Polok, który zapisał na swoim koncie dziewięć trafień.Mecz od początku był wyrównany. Wiedzieliśmy, że jedziemy do przeciwnika, który znajduje się w tabeli wyżej od nas. Przez całe spotkanie prowadziliśmy i w pierwszej połowie udało się utrzymać dwubramkową przewagę. Po przerwie nie wykorzystaliśmy kilku sytuacji, które sobie stworzyliśmy, a do tego popełniliśmy parę błędów i wynik oscylował wokół remisu. W rzutach karnych popisaliśmy się nie tylko dobrą skutecznością, ale także dobrą obroną Huberta Niedzielskiego – mówi szkoleniowiec bialskiej ekipy.

KS Warszawianka – UKS Olimpia Biała Podlaska 25:25 (12:14), rzuty karne: 1:3

KS: Ulatowski, Gołębiewski – Prokop 6, Mazurek 6, Siedlik 4, Starzyk 3, Bukowski 2, Bogusz 2, Furman 1, Cicholski 1, Podsiadlik, Sus.

UKS Olimpia: Niedzielski, Stroiński – Polok 9, Grochowski 8, Szyszko 3, Tarasiuk 3, Jaszczuk 1, Olichwiruk 1, Fic, Cielecki, Michalczuk, Winnicki, Kobyliński.

fot. UKS Olimpia Biała Podlaska (archiwum)