Słaba postawa Podlasia w ostatnim meczu w tym roku

Porażką 0:2 z Koroną Kielce piłkarze Podlasia Biała Podlaska zakończyli ligowe granie w 2019 roku. Po osiemnastu rozegranych kolejkach w grupie IV III ligi podopieczni Władimira Geworkiana plasują się na ostatnim miejscu w tabeli, a na swoim koncie mają zaledwie osiem punktów. – W pierwszej połowie prezentowaliśmy się w miarę dobrze. Mieliśmy swoje sytuacje, których ponownie nie wykorzystaliśmy, a sam mecz był wyrównany. Natomiast po przerwie zagraliśmy bardzo słabo. Kreowaliśmy jakieś okazje, ale nie zasłużyliśmy w tym spotkaniu na punkty. Korona Kielce przyjechała do nas bardzo młodym zespołem i wytrzymała nasz napór w początkowych fragmentach. Z czasem rywale zaczęli prezentować się coraz lepiej, czego efektem były dwie bramki – mówi Adrian Jesionek, asystent Władimira Geworkiana.

Podlasie Biała Podlaska – Korona II Kielce 0:2 (0:0)
Bramki: Kacper Rogoziński 67′, Nemanja Miletić 75′

Podlasie: Wrzosek – Skrodziuk (57′ Dmitruk), Konaszewski, Kosieradzki, Wszołek – Martynek, Nieścieruk (77’ Pyrka), Kuron, Dmowski, Andrzejuk – Zabielski.

Korona: Kukić – Więckowski, Dziubek (74′ Bujak), Prętnik, Miletić – Sewerzyński, Petrović (89′ Kloc), Martinez, Sowiński (39′ P. Lisowski) – D. Lisowski, Szelągowski (60′ Rogoziński).

Żółte kartki: Michał Wszołek, Krystian Kuron – Michał Dziubek
Niewykorzystany rzut karny: Rodrigo Zalazar Martinez 52′ (obrona bramkarza)
Sędziował: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).