Ranking bukmacherów 2022 – Sprawdź Najlepszych

Każdy gracz, który poszukuje dla siebie odpowiedniego miejsca do obstawiania meczy, powinien zwrócić uwagę na aktualny ranking bukmacherów . Dzięki temu dowiesz się, który bukmacher jest najlepszy. Nasz ranking jest obiektywny i bez żadnych zahamowań wskazujemy zarówno  mocne, jak i słabe strony zakładów bukmacherskich. To dlatego gracze nas uwielbiają i wracają po co rusz nowe informacje.

Najnowszy ranking bukmacherów

Ranking bukmacherów
Bonus na start
Przeczytaj więcej

ofertą Fortuny

do 810 zł + 20 zł freebet

Odbierz bonus

Sprawdź recenzję Fortuny

STS Kod Promocyjny

do 1640 złotych

Odbierz bonus

Sprawdź recenzję STS

BETCLIC

cashback do 200 zł

Odbierz bonus

Sprawdź recenzję Betclic

Zakłady w Betfan

do 1600 złotych

Odbierz bonus

Sprawdź recenzję Betfan

Kolejny z najlepsi bukmacherzy to LVBET

do 3333 zł + 20 zł freebet

Odbierz bonus

Sprawdź recenzję LVBET

Polskie Zakłady Bukmacherskie - PZBuk

do 1050 złotych

Odbierz bonus

Sprawdź recenzję PZBuk

bukmacher forBET

do 2200 złotych + 14 dni bez podatku

Odbierz bonus

Sprawdź recenzję forBET

eWinner

do 610 złotych

ODBIERZ BONUS

Sprawdź recenzję eWinner

Warto nadmienić, że przedstawiony powyżej ranking bukmacherów to wynik wnikliwej oceny i analizy naszych ekspertów. Wszyscy Ci bukmacherzy posiadają ciekawe bonusy i dobre oferty dla graczy. Co to oznacza? Ano tyle, że wcale nasz najlepszy bukmacher nie musi być najlepszym bukmacherem dla Ciebie. Wiele zależy od indywidualnych preferencji co do bonusów, typów zakładów, metod płatności i nie tylko. Dlatego warto też przeczytać szczegółowe recenzje bukmacherów na naszej stronie oraz zapoznać się z poniższą, krótką charakterystyką każdych z wymienionych w rankingu zakładów bukmacherskich.

Fortuna, a więc doświadczenie synonimem jakości

Przygotowany przez nas ranking bukmacherów otwiera Fortuna. To jeden z najstarszych bukmacherów, dostępnych na polskim rynku, a przy tym stale trzymający wysoki poziom. Fortuna jest przy tym jednym z najpopularniejszych bukmacherów. Operator posiada solidną dawkę bonusów powitalnych, ale tak naprawdę, pełną funkcjonalność jego usług sprawdzisz, kiedy założysz konto i rozgościsz się na stronie.

fortuna ranking bukmacherów

Zakłady bukmacherskie Fortuna posiadają przebogatą ofertę zdarzeń na wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportu, a przy tym także na wiele niszowych sportów. Poza tym, dostępna jest tutaj rozbudowana sekcja z zakładami na esport, wirtualne sporty oraz ostatni krzyk mody, a więc bet on games. Fortuna słynie z ciekawych i regularnych promocji, jak np. Happy Hours oraz program lojalnościowych. Bukmacher ma też atrakcyjne dla graczy kursy bukmacherskie, a czat z innymi graczami owiany jest już sławą i wielu korzysta z wysyłanych tam typów. Nie sposób nie wspomnieć o solidnej dawce transmisji online, wśród których znajdziesz wiele streamów online z piłki nożnej tenisa, koszykówki i innych sportów.

STS, czyli najpopularniejszy to także najlepszy

Nieustannie najpopularniejszym polskim bukmacherem jest STS. Ma on udział blisko w połowie rynku, a przecież takie zainteresowanie graczy nie wzięło się znikąd. Zalety tego bukmachera rozpoczynają się już od świetnych bonusów powitalnych oraz solidnej dawki promocji dla zarejestrowanych graczy, a przecież to dopiero początek.

ranking bukmacherów sts

STS to bukmacher oferujący ogromną liczbę zakładów, które dotyczą zarówno tradycyjnego sportu, esportu, sportów wirtualnych i betgames, czyli nazwy, pod którą kryją się zakłady na gry karciane. Bukmacher może pochwalić się jedną z najlepszych stron i aplikacji mobilnych. Wśród dominujących cech wyróżnić można także błyskawiczne płatności, wieloma metodami oraz betbooster. To usługa, dzięki której bezpośrednio w oknie z wybranym wydarzeniem zobaczysz ciekawe statystyki i propozycje zakładów. Należy wspomnieć także o całodobowej obsłudze klienta na czacie online. Bukmacher poszedł również mocno w streaming, oferując każdego dnia setki różnych transmisji na żywo.

Betclic, europejska jakość przekłada się na polski rynek

W zestawieniu ranking bukmacherów w Polsce umieściliśmy także Betclic. Ten europejski gigant podbił już wiele krajów, a teraz, coraz śmielej radzi sobie także w Polsce. Na start oferuje ciekawy bonus, a w zanadrzu ma także garść regularnych promocji, w tym bonus na kupony akumulowane czy podwyższanie kursów bukmacherskich dla najciekawszych wydarzeń.

betclic

Strona internetowa Betclic, podobnie jak aplikacja mobilna, oceniane są jako jedne z najlepszych na rynku. W bardzo prosty sposób idzie odnaleźć tam interesujące zakłady. Także oferta zakładów nie ma większych minusów. Betclic oferuje zakłady i kursy na kilkadziesiąt sportów, esport oraz gry karciane. Strona bogata jest w różne promocje, a dodatkowo, Betclic posiada darmowe transmisje, które dotyczą głównie piłki nożnej i tenisa ziemnego.

Betfan, mocny jak jego ambasador

Kolejny bukmacher, którego przedstawia nasz ranking bukmacherów to Betfan. Ambasadorem marki jest Mariusz Pudzianowski, a to już powinno być dla niektórych wystarczającą zachętą, żeby wypróbować jego ofertę. I rzeczywiście Betfan postawił na solidne bonusy na start oraz ciekawą ofertę zakładów.

betfan ranking bukmacherów

Na pokładzie znalazło się wiele różnorodnych zakładów na sport, jedna z lepszych na rynku ofert na esport oraz wirtuale i gry karciane. Betfan bardzo często raczy graczy różnego rodzaju promocjami. Można liczyć na akcje powiązane z freebetami czy nawet darmowe zakłady, rozdawane wiadomościami e-mail. Betfan wszedł też w streaming sportów elektronicznych, co ucieszy wszystkich fanów gier komputerowych. Od pewnego czasu płatności w Betfan, czyli zarówno wpłaty, jak i wypłaty, są ekspresowo szybkie.

Pozostali ocenieni przez nas bukmacherzy

Nasz ranking bukmacherów zawiera też kilku innych operatorów, którzy niewiele w naszym odczuciu ustępują poziomem wskazanym wyżej zakładom. To LVBET, który charakteryzuje się wysokimi bonusami i darmowym zakładem na start, a przy tym posiada olbrzymi wybór rynków bukmacherskich. Kolejnym polecanym operatorem jest PZBuk, z wyjątkowo prostą i intuicyjną stroną, ciekawymi akcjami promocyjnymi oraz korzystnymi kursami bukmacherskimi. Polecamy sprawdzić także forBET, który posiada przyjemną ofertę kursową, sprawną obsługę klienta i wiele bonusów. No i na sam koniec, nie można zapominać też o eWinner. Bukmacher, którego twarzą jest Marcin Gortat ma w zanadrzu różne cashbacki i freebety, a i jego ofercie zakładów nie możemy niczego zarzucić.

Jak tworzymy ranking legalnych bukmacherów? Nasze standardy

ranking legalnych bukmacherówJesteśmy jeszcze winni wyjaśnie, jak powstał, a właściwie, jak powstaje nasz ranking bukmacherów . Powstaje to dobre określenie, bowiem na bieżąco przyglądamy się zakładom bukmacherskim i je oceniamy. Dzięki temu nasz ranking bukmacherów zawsze jest świeży, zawiera aktualne bonusy i oferty legalnych zakładów bukmacherskich.

Wnikliwie i regularnie przeglądamy każdą ze stron bukmacherskich, oceniając ją pod kątem oferty dla graczy. Przyglądamy się nie tylko bonusom czy innym promocjom terminowym, ale taże ofercie zakładów (liczba sportów, liczba wydarzeń, kursy, rynki), funkcjonalności strony, aplikacji i platformy bukmacherskiej. Szczególnie zwracamy uwagę na wygodę i szybkość płatności oraz dodatkowe usprawnienia, które czekają na graczy. Miło jeżeli któryś z bukmacherów wyróżnia się czymś zdecydowanie na tle konkurencji. I w ten oto sposób powstaje nasz ranking bukmacherów. Żadna tajemnica.

FAQ

  • Czym jest ranking legalnych bukmacherów?

Ranking bukmacherów w Polsce to zestawienie, pokazujące najlepsze zakłady bukmacherskie w Polsce.

  • Dlaczego warto sprawdzać ranking bukmacherów?

Dzięki rankingowi dowiesz się, u których bukmacherów warto zagrać. Nie musisz już tracić wielu godzin na porównywanie każdego z nich, bowiem zrobiliśmy to za Ciebie.