BKS Lublin w Centralnej Lidze Juniorów U17!

BKS Lublin w Centralnej Lidze Juniorów U17!

W sobotnie popołudnie piłkarze BKS-u Lublin przypieczętowali awans do Centralnej Ligi Juniorów U17. Co prawda w drugim spotkaniu podopieczni Marcina Zakrzewskiego ulegli Stali Stalowa Wola 1:2, ale w dwumeczu okazali się lepszym zespołem. 

KOMENTARZ TRENERA

Marcin Zakrzewski: – Był to bardzo trudny mecz, zwłaszcza z psychologicznego punktu widzenia. Staraliśmy się nie myśleć o zaliczce z pierwszego spotkania (wygrana 4:0 – przyp. red.), tylko skoncentrować się na tym starciu. Chcieliśmy pierwsi strzelić bramkę i grać spokojnie, ale nie ułożyło się to po naszej myśli. Rywale uwierzyli, że mogą wyrównać i zrobiło się nerwowo. Udało się zdobyć gola kontaktowego i to w zasadzie zamknęło mecz. Gratulacje dla chłopaków za pierwsze starcie i za to, że udźwignęli ciężar emocjonalny drugiego meczu. Cieszymy się z awansu do Centralnej Ligi Juniorów U17. Chciałbym wyróżnić cały zespół, ponieważ chłopcy bardzo ciężko pracowali. Byli najlepsi w lidze wojewódzkiej i chwała im za to. Widać u nich pasję w tym, co robią. 

Stal Stalowa Wola U17 – BKS Lublin U17 2:1 (2:0)
Bramki:
Kacper Urban 24′, Michał Nawrocki 25′ – Adrian Kisiel 50′

BKS: Kot – Janiszek (69′ Wermiński), Gontarz, Pluta, Martyna – Zdunek (75′ Dudek), Wacławek, Pytka-Wasil, Kisiel (65′ Chabros) – Piotrowski (58′ Śliwa), Kobus (61′ Szady).

Żółta kartka dla BKS-u: Krystian Śliwa.

fot. BKS Lublin (archiwum)