Beniaminek z Warszawy po raz kolejny pokonany

Beniaminek z Warszawy po raz kolejny pokonany

Budowlani Lublin mają patent na Skrę Warszawa. W trzeci weekend czerwca podopieczni Stanisława Więciorka już po raz drugi w obecnym sezonie pokonali ekipę z Mazowsza, tym razem 36:26. 

KOMENTARZ TRENERA

Stanisław Więciorek: Pojechaliśmy na ten mecz w osłabionym składzie, bo z różnych powodów zabrakło naszych siedmiu zawodników. Przestrzegałem przed tym, że Skra Warszawa to zespół, który gra bardzo ambitnie. Spotkanie jednak toczyło się pod nasze dyktando. Zdobyliśmy pięć przyłożeń, mogłem dokonać wszystkich zmian, dając przy tym szansę młodym chłopakom. Jakość może trochę się obniżyła, ale udało się spokojnie wygrać. Cieszy mnie przede wszystkim zwycięstwo, które przyszło w parze z dostosowaniem się do założeń taktycznych. Moja drużyna realizowała to, co zostało jej nakreślone. Gratuluję zespołowi ważnego zwycięstwa. W końcu udało nam się przełamać po trzech porażkach z rzędu.

NASTĘPNA KOLEJKA

Rozgrywki grupowe w sezonie 2018 dobiegły końca, lecz Budowlani Lublin mają do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie z Ogniwem Sopot (24 czerwca, 13:00).

Skra Warszawa – Budowlani Lublin 26:36 (5:17)
Punkty dla Budowlanych:
Piotr Skałecki 16, Vladyslav Adazhynyk 10, Piotr Wiśniewski 5, Oleksandr Khomenko 5.

Budowlani: Michał Majcher, Oleksandr Khomenko, Robizon Kelberashvili, Wojciech Król, Bartłomiej Jasiński,Tomasz Zduńczuk, Michał Musur, Piotr Wiśniewski, Jakub Bobruk, Vladyslav Adazhynyk, Piotr Skałecki, Artem Kulyk, Piotr Psuj, Piotr Więckowski, Stanisław Kasprzak, Oskar Rudziński, Dawid Polak, Paweł Niedziółka, Jakub Kamiński.