Podopieczni Stanisława Więciorka nie zrewanżowali się Pogoni

Podopieczni Stanisława Więciorka nie zrewanżowali się Pogoni

Rugbyści Budowlanych Lublin do niedzielnego meczu z Pogonią Siedlce podchodzili z myślą o rewanżu za kwietniową porażkę 17:22. Podopieczni Stanisława Więciorka i tym razem nie zdołali jednak pokonać niebiesko-białych. Ekipa z województwa mazowieckiego okazała się lepsza o dwa punkty.

KOMENTARZ TRENERA

Stanisław Więciorek: – Przegraliśmy wygrany mecz. Stworzyliśmy sobie wiele sytuacji stuprocentowych, ale żadnej z nich nie potrafiliśmy wykorzystać. Do tego doszły dwa banalne błędy i przypadkowe punkty dla Pogoni Siedlec, bo to nie rywal je sobie wypracował. To bardzo nas boli, ponieważ to już kolejne przegrane przez nas spotkanie. Podobnie zresztą było w naszym pierwszym starciu z tą ekipą. Zespół z Siedlec ponownie okazał się od nas mądrzejszy i potrafił zachować więcej zimnej krwi. Mimo tego, że przez większą część meczu to my dominowaliśmy. Niestety nie udokumentowaliśmy tego. 

NASTĘPNA KOLEJKA

W następnej kolejce Budowlani Lublin zagrają na wyjeździe ze Skrą Warszawa (16 czerwca, 14:00).

Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce 13:15
Punkty: Jakub Bobruk 7, Piotr Skałecki 6 – Daniel Trybus 5, Daniel Gdula 5, Przemysław Rajewski 3, Sergo Kvernadze 2

Budowlani: Michał Musur, Tomasz Zduńczuk, Piotr Wiśniewski, Jakub Bobruk, Vladyslav Adazhynyk, Piotr Skałecki, Jakub Kamiński, Maciej Grabowski, Rafał Szrejber, Artem Kulyk, Oleksandr Khomenko, Michał Majcher, Dawid Polak, Paweł Niedziółka, Piotr Psuj, Bartłomiej Daszczyk, Stanisław Kasprzak, Maciej Borówka.

fot. Elbrus Studio