Aluron Warta Zawiercie – ZAKSA typy, analiza, gdzie oglądać 26/04/2022

Przed nami drugi pojedynek półfinałowy Plus Ligi pomiędzy ekipami z Zawiercia oraz Kędzierzyna-Koźla. Pierwszą odsłonę rywalizacji sensacyjnie wygrali podopieczni Igor Kolakovića. Czy na własnym obiekcie stać ich będzie na powtórzenie tego wyczynu? Aluron Warta Zawiercie – ZAKSA typy, analiza, gdzię oglądać?

Typy na mecz Aluron Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Oto Aluron Warta Zawiercie – ZAKSA typy:

ZAKSA wygra całe spotkanie

Mówi się, że rezultat starcia sprzed trzech dni był tylko wypadkiem przy pracy dla Łukasza Kaczmarka i spółki. Być może jest w tym trochę prawdy, jednak totalne lekceważenie Jurajskich Rycerzy jest zupełnie nie na miejscu. Gheorghe Crețu jest raczej tego doskonale świadomy, dlatego też przyjezdni powinni być dostatecznie zmotywowani, aby przedłużyć historię tej półfinałowej batalii do potyczki numer trzy.

aluron warta zawiercie zaksa typy

Więcej niż 4.5 seta

Nie mamy większych wątpliwości co do tego, że kędzierzynianie zdołają doprowadzić do remisu w półfinałowych zmagania z siatkarzami z Zawiercia. Gospodarze wtorkowej rywalizacji postawią jednak bez wątpienia naprawdę twarde warunki. Jeśli bowiem udało im się sensacyjnie pokonać aktualnych wicemistrzów kraju na ich własnym terenie, to dlaczego mieliby nie zdołać urwać im kilku kolejnych setów, prawda?

Gdzie oglądać Aluron Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle?

Transmisja na żywo z tego arcyciekawego pojedynku będzie dostępna na antenie stacji Polsat Sport we wtorek 26 kwietnia o godz. 17:30.