Arka Tempo Chełm rozpoczyna walkę w fazie play-off

Arka Tempo Chełm rozpoczyna walkę w fazie play-off

W nadchodzący weekend siatkarze II-ligowej Arki Tempo Chełm rozpoczną zmagania w fazie play-off II ligi siatkówki mężczyzn. Rywalem podopiecznych Sławomira Czarneckiego będzie Enea KKS Kozienice. 

Arka Tempo Chełm to beniaminek II ligi, ale tylko z nazwy. Rewelacyjnie spisujący się zawodnicy z województwa lubelskiego po rundzie zasadniczej uplasowali się na 4. miejscu w tabeli grupy 6. Ich bilans to 12 wygranych i sześć przegranych. W fazie play-off chełmianie zmierzą się ze zwycięzcą grupy, zespołem Enea KKS Kozienice. Nie są jednak bez szans. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami górą byli zawodnicy z Kozienic, którzy wygrali 3:0. W rewanżu lepszą drużyną okazała się Arka, wygrywając u siebie 3:1.

To, co przemawia za Arką to wzmocnienia składu. W ostatnich dniach włodarze klubu poinformowali o zakontraktowaniu byłego reprezentanta Polski, Łukasza Perłowskiego. 36-latek występuje na pozycji środkowego i zastąpił w składzie Bartłomieja Gizę, który zakończył sezon przez kontuzję. Przed kilkoma tygodniami II-ligowca zasilił także Jędrzej Goss, który na zasadzie wypożyczenia przeszedł z LUK Politechniki Lublin.

MECZE FAZY PLAY-OFF Z UDZIAŁEM ARKI TEMPO CHEŁM*

Enea KKS Kozienice – Arka Tempo Chełm (13 marca, 18:00)
Enea KKS Kozienice – Arka Tempo Chełm (14 marca, 16:00)
Arka Tempo Chełm – Enea KKS Kozienice (20 marca)

*rywalizacja toczy się do trzech wygranych meczów.


Ciekawą ofertę na mecze siatkówki przedstawiają bukmacherzy. STS Kod Promocyjny 2021- Bonus 1200zl: STSMAX 

fot. Arka Tempo Chełm