AZS AWF Biała Podlaska pokonany. W roli pogromcy Cisy Nałęczów

AZS AWF Biała Podlaska pokonany. W roli pogromcy Cisy Nałęczów

Pierwszą porażkę w sezonie 2017/2018 poniósł beniaminek z Białej Podlaskiej. Drużyną, która skutecznie potrafiła przeciwstawić się podopiecznym Marcina Śliwy, okazały się Cisy Nałęczów. Wygrana za trzy punkty aktualnych wicemistrzów III ligi lubelskiej spowodowała, że kolejność na ligowym podium tych rozgrywek rozstrzygnie się w ostatniej kolejce rundy zasadniczej. 

KOMENTARZE TRENERÓW

Marcin Śliwa: – Trudno się komentuje takie mecze. Zawodnicy Cisów Nałęczów zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Rywale zagrali konsekwentnie, poczynając od zagrywki, w której bardzo rzadko się mylili. Myślę, że postawa przeciwników w polu serwisowym ułożyła to starcie. Dysponowaliśmy innymi dobrymi elementami, ale to było za mało, żeby zatrzymać dzisiaj przyjezdnych. W nasze poczynania być może wkradła się pewna bojaźń? Nałęczowianie to wykorzystali i możemy ich tylko za to pochwalić. 

Przemysław Chrościcki: – Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że udało się pokonać lidera z Białej Podlaskiej. Rozegraliśmy dzisiaj bardzo dobre zawody. Nie było elementu, w którym nie zaprezentowalibyśmy się poprawnie. Cała drużyna spisała się na miarę swoich obecnych możliwości. No i oby tak dalej!

NASTĘPNA KOLEJKA

3 marca AZS AWF Biała Podlaska zagra na wyjeździe z MKS-em Kraśnik. Natomiast Cisy Nałęczów tego dnia podejmą Arkę Wojsławice.

AZS AWF Biała Podlaska – Cisy Nałęczów 0:3 (19:25, 17:25, 23:25)

AZS AWF: Damian Roszkowski, Marcin Kusznieruk, Jakub Gaładyna, Igor Kowalski, Damian Jurkowski, Michał Gołębiowski, Adrian Kupiński (libero), Remigiusz Puszkarki, Dawid Duliasz.

Cisy: Arkadiusz Orlik, Michał Gałkowski, Piotr Krysiak, Paweł Kisiel, Leszek Cholewa, Rafał Marzec, Konrad Buszko (libero), Krzysztof Gontarz.