Bułgaria – Polska typy, zakłady, transmisja, kiedy i o której godzinie? (Liga Narodów Siatkarzy 2022)

Pojedynek z Włochami zdecydowanie nie poszedł po myśli Biało-czerwonych. W powietrzu czuć więc sporą mobilizację w szeregach Polaków przed grupowym meczem numer trzy. Jak może wyglądać jego przebieg i jakimi propozycjami warto się zainteresować? Bułgaria – Polska typy, zakłady i transmisja. Serdecznie zapraszamy.

Typy na Ligę Narodów Siatkarzy 2022: Bułgaria – Polska

Brak pomysłów na ciekawe Bułgaria – Polska zakłady? Zawsze można skorzystać z naszych propozycji. To oszczędność czasu i pewność, że macie do czynienia z absolutnie najlepszymi w swoich fachu.

Nie ma czasu na przemyślenia

Ciężko być zadowolonym po piątkowym meczu z Włochami. Tylko gra reprezentacji Polski w pierwszej partii tego spotkania zasługiwała na jakiekolwiek słowa pochwały. Im dalej, tym gorzej. Bułgarzy to chyba najsłabsza ekipa w całej tegorocznej odsłonie Ligi Narodów. Każdy inny rezultat niż pewne zwycięstwo nad nimi będzie więc można rozpatrywać w charakterze sensacji.

bułgaria polska typy

Zamknięcie tego starcia w szybkich trzech setach i skupianie się na arcytrudnym pojedynku z Francuzami. Tak powinien wyglądać plan na tę sobotnią batalię w wykonaniu podopiecznych Nikoli Grbica. Bułgaria – Polska kursy na taki scenariusz są wbrew pozorom bardzo atrakcyjne. Warto zatem zwrócić na nie uwagę.

Ostatnie mecze

Historia bezpośredniej rywalizacji z reprezentacją Bułgarii jest dla Polaków wyjątkowo korzystna. Oto rezultaty trzech ostatnich potyczek:

  • Polska – Bułgaria 3:0
  • Polska – Bułgaria 3:1
  • Bułgaria – Polska 1:3

Bułgaria – Polska transmisja na żywo

Relacja live z tego meczu będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport oraz TVP2.

FAQ

  • O której początek spotkania Bułgaria – Polska?

Pierwszy gwizdek tej rywalizacji zaplanowano na godz. 22:00 w dniu 11 czerwca 2022r.

  • Ile punktów ma Polska w Lidze Narodów?

Po dwóch meczach grupowych dorobek punktowy reprezentacji Polski wynosi trzy oczka.

Najciekawsze zakłady dotyczące Ligi Narodów znajdziecie pod niniejszym linkiem.